AktualitātesJaunumiĒdoles pagastsJauniešiem

Ēdoles jauniešu “DEPO” svin pirmo dzimšanas dienu

Jauniešu “DEPO” Ēdolē, 2. decembrī Ēdoles kultūras namā svinēja savu pirmo dzimšanas dienu. Kopā bija sanākuši ne tikai jaunieši no Ēdoles, bet arī ciemiņi no Skrundas, Alsungas, Saldus un Vārmes jauniešu mājām. Dzimšanas dienas svinības atklāja “DEPO” jaunieši, kuri bija sagatavojuši enerģisku priekšnesumu ar noslēguma vārdiem:”Mums priekšā lielas lietas”.

Par interesantu un humoru pilnu oficiālo daļu parūpējās pasākuma vadītājs Reinis Ruska un noslēgumā diskotēka kopā ar DJ Kristapu no Kuldīgas jauniešu mājas.

Jauniešu “DEPO” vadītāja Agnese Moldovāne par jauniešu “DEPO” saka tā:”Šis ir stāsts par draudzību. Par abpusēju draudzību. Šis ir stāsts par kopīgiem sapņiem,mērķiem un to piepildīšanu. Šis ir stāsts par priekiem,smiekliem un vienkāršu kopā būšanu. Stāsts,kurā nav galvenās lomas,šijā stāstā mēs esam visi.”