Dzimtsarakstu nodaļu vadīs Uģis Gauja

Kuldīgas novada domes deputāti 29. februāra sēdē Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja amatā apstiprināja Uģi Gauju, kurš līdz šim ilgāk kā 10 gadus jurista amatā strādājis Kuldīgas novada domē.

Uģis Gauja pēc vidējās izglītības apgūšanas studējis Biznesa augstskolā “Turība”, kurā iegūts bakalaura, vēlāk arī maģistra grāds jurista kvalifikācijā un gadu gaitā papildinātas zināšanas dažādos kursos un semināros.

Iepriekš strādājis kā direktors SIA “Furors”, vēlāk veicis vecākā referenta pienākumus Valsts probācijas dienesta Kurzemes reģiona teritoriālās struktūrvienības Kuldīgas nodaļā. 2013. gadā sācis darbu Kuldīgas novada pašvaldībā kā jurists, kur tiešos darba pienākumus veic līdz šim brīdim. Ir komisijas loceklis arī vairākas pašvaldības komisijās.

Uģa Gaujas līdzšinējā darba pieredze ir cieši saistīta ar pašvaldības funkcijām, kuras attiecināmas uz būvniecību, nekustamo īpašumu, vides prasību ievērošanu un citām sfērām. Kā arī pārstāvību tiesās, sadarbību ar valsts institūcijām, darbu ar dokumentāciju un sadarbību ar klientiem.  Ir pieredze darbam ar dažādām programmām un arī ar personāla vadību.

“Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja amats sniegs profesionālās izaugsmes iespējas, paplašinās manu tiešo prasmju un zināšanu pielietošanas iespējas, kā arī dāvās gandarījumu, darbojoties iedzīvotāju labā. Esmu Kuldīgas novada patriots – plecu pie pleca ar kolēģiem darīsim visu, lai novads kļūtu par vēl pievilcīgāku vietu laulību noslēgšanai. Mums ir virkne priekšrocību – ne tikai skaistās Rātsnama telpas, bet arī Ventas rumba un romantiskās novada muižas, ar kurām pamatoti lepojamies. Esmu pārliecināts, ka novada attīstība turpināsies, rezultējoties iedzīvotāju skaita pieaugumā.” saka Uģis Gauja.

Uz Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja amatu bija pieteikušies 6 pretendenti, kuri aicināti uz pārrunām, lai uzklausītu potenciālo vadītāja redzējumu par Dzimtsarakstu nodaļas darbu. U. Gauja Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja amata pienākumus sāks pildīt ar 1. martu.