PagastiNīkrāces pagasts

Dziedātājas Katrīnas Binderes-Čoderes akustiskais koncerts

No 4.–26. augustam Nīkrāces pagastā norisināsies nu jau par tradīciju kļuvušie „Saulrieta vakari”. Vasaras krāšņuma un dabas pilnbrieda iedvesmotie „Saulrieta vakari” šogad piedāvās iesaistīties gan radošās aktivitātēs, gan priecēt garu un dvēseli ar sirsnīgiem koncertiem.

11. augustā, pl. 18:00, dziedātājas Katrīnas Binderes-Čoderes akustiskais koncerts pastaigu un atpūtas parkā „Labirints”.

18. augustā, plkst. 19:00, Nīkrāces atpūtas centrā Seces kultūras nama amatierteātris „Dūdenīši” ielūdz uz Baibas Jukņēvičas komēdiju „Kāzas” (režisore Astrīda Mencendorfa). Izrādes laikā muzikālu priekšnesumu sniegs grupa „Laimīgs gadījums”, Pētera Ukrina Vadībā.

26. augustā, pl. 19:30, pastaigu un atpūtas parkā „Labirints” koncertsērija „VENTAS BALSIS 2023”, kurā ar muzikālu priekšnesumu uzstāsies jauniešu koris „Balsis” un diriģents Ints Teterovskis.

Pasākumi tapuši ar „Kuldīgas novada domes finansētā konkursa kultūras projektu un nevaldības kultūras organizāciju darbības atbalstam 2022. gadā” atbalstu.

Uz tikšanos Saulrieta vakaros!