AktualitātesJauniešiem

Bērni un jaunieši viesojas Saldū un saņem diplomus par dalību mākslas konkursā “Saules ritmi”

25. aprīlī Kuldīgas novada bērni un jaunieši viesojās Saldū, kur divas nedēļas bija apskatāmi viņu veidotie darbi vizuāli, vizuāli plastiskās mākslas konkursā “Saules ritmi”.

Bērni un jaunieši izpaudās ļoti radoši un radīja rotas, keramikas darbus un dažādus zīmējumus. Izstāde, kas bija konkursa otrā kārta, no 11. līdz 25. aprīlim bija apskatāma Saldus Bērnu un jaunatnes centrā. 25. aprīlī tika aizvadīts arī konkursa apbalvošanas pasākums.

Konkursa otrajā kārtā Kuldīgas novadu pārstāvēja Silvestrs Veiss, Ralfs Devjatņikovs, Miķelis Hugo Zauers, Viktors Tjagunovičs, Gusts Sedliņš, Valters Sapiegs, Patriks Reķis, Emīls Padrevics, Kārlis Keisters, Sanija Jaksteviča, Eliass Elviss Cīrulis, Keita Bruzinska, Emīlija Brasle, Edgars Benjamiņš, Gabriela Dāvida, Marina Kortaka, Valters Tovstuļaks, Marisa Rēdere, Ruta Didžus, Miķelis Raitums, Eduards Aišpurs, Krista Kilipa, Paula Līcīte, Guste Gobzeme, Estere Tīsa, Samanta Vīķe, Daniela Vilce, Kristiāna Kurmēņeva, Sintija Dvilaite, Madara Melinda Vasmuse un Evelīna Aina Keistere.

No Kuldīgas novada pirmās pakāpes diplomus saņēma divas jaunās māklsinieces, tādējādi iegūstot ceļazīmi uz XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku izstādi 2025. gadā.