JaunumiPašvaldībaPolicija

Autovadītāju ievērībai: satiksmes ierobežojumi Pilsētas laukumā festivāla laikā

Autovadītāju ievērībai! Gatavojamies festivālam “Kuldīgas vasaras vitrāžas”, tāpēc no svētdienas, 16. jūlija plkst. 6:00 līdz pat 23. jūlijam jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Pilsētas laukumā, kur darbosies atrakciju parks un automašīnas novietot nebūs iespējams.

Rūpējoties par kuldīdznieku un pilsētas viesu ērtībām, uz svētku laiku tiks izveidotas papildu autostāvvietas. Tāpat pilsētā tiks izvietotas vairāk nekā 20 pārvietojamās labierīcības – lielākā daļa no tām tiks novietotas vietās, kur paredzama cilvēku plūsma, piemēram, Pilsētas dārzā, estrādē, pie Māras dīķa, Semināra parkā.

Aicinām pilsētas viesus pirms doties uz Kuldīgu, aplūkot autostāvvietu interaktīvo karti, lai atrastu ērtāko vietu savai automašīnai.

Ar festivāla “Kuldīgas vasaras vitrāžas” programmu iespējams iepazīties:

Programma “Kuldīgas vasaras vitrāžas 2023”

Uz tikšanos svētkos!