AktualitātesKuldīgaKurmāles pagasts

Atzīmēs Ēvalda Valtera 130.dzimšanas dienu

Otrdien, 2. aprīlī mūsu novadnieks, Kuldīgas Goda pilsonis un leģendārais aktieris Ēvalds Valters atzīmēs 130. dzimšanas dienu. Par godu aktiera jubilejai, Kuldīgā un Kurmāles pagastā norisināsies dažādi pasākumi, kurā aicināts ikviens interesents.

Plkst. 12.00 aicinām ikvienu, ņemot līdzi savu mīļāko tējas krūzi, atnākt uz Rātslaukumu, kur ar dziesmām un stāstiem dalīsies Ēvalda Valtera teātra krustdēls aktieris Jānis Paukštello. Izdevējs un izdevniecības “Jumava” valdes priekšsēdētājs Juris Visockis prezentēs grāmatu “Ēvalds Valters. Gadsimts cilvēkā. Cilvēks gadsimtā”, kuru būs iespējams arī iegādāties. Viesosies arī radio personība un daudzu grāmatu autore Lia Guļevska un Ēvalda Valtera dēls Raits Valters.

Atgādinām Kuldīgā zināmo leģendu – ja kāds grib nodzīvot līdz 100 gadiem, tad ir jāapsēžas blakus māksliniekam un jāiedzer tēja. Par tēju un auzu cepumiem gādās Kuldīgas kultūras centrs.

Savukārt plkst.17.00 Kurmāles pagasts pārvaldes mazajā zālē norisināsies Ē.Valtera piemiņas istabas atklāšanas pasākums. Pasākumā piedalīsies aktiera dēls R.Valters un īpašais viesis J.Paukštello. Laipni aicināts ikviens!