AktualitātesSports

Ar kuplu dalībnieku skaitu aizvadītas Kuldīgas novada atklātās 13. ziemas sporta spēles

Sestdien, 24. februārī, norisinājās 13. Kuldīgas novada atklātās ziemas sporta spēles, kas pulcēja sporta entuziastus no Kuldīgas, novada pagastiem, kā arī viesus no Liepājas.

Dienas gaitā tika noskaidroti prasmīgākie kāršu spēlē ‘’Zolīte’’, trāpīgākie ‘’Darta spēlē’’, novusā un šaušanā, ātrākie un precīzākie vieglatlētikā un peldēšanā, spēcīgākie stieņa spiešanā un prasmīgākie 3×3 basketbolā un galda tenisā. Laikapstākļu dēļ šogad gan nenorisinājās vairākas klasiskās ziemas disciplīnas, taču tas neatturēja pagastu ļaudis sapulcēties uz aizraujošu un sportisku dienu Kuldīgā.

Pasākums tika atklāts ar dalībnieku ‘’atzīmēšanos’’, svinīgus un motivējošus vārdus sportistiem veltīja Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts un Kuldīgas novada Sporta skolas direktors Agris Kimbors. Latvijas himnai skanot, tika pacelts Latvijas karogs, kuru gods bija pacelt Vārmes sporta organizatorei Ilzei Druvaskalnai.

Spēļu rezultāti

KĀRŠU SPĒLĒ “ZOLĪTE”: 1. vietā Ints Šmidbergs (Ēdole), 2. vietā Uldis Krudze – Skrudze (Kurmāle) un 3. vietā Andris Polis (Kurmāle).

Komandu vērtējumā: 1. vietā Kurmāle, 2. vietā Skrunda un 3. vietā Laidi!

NOVUSĀ sievietēm: 1. vieta Inese Mūrniece (Ēdole), 2.vieta Mudīte Vīgante (Kurmāle) un 3.vietā Ilze Dziesma (Kuldīga). Vīriešu konkurencē 1.vietā Aigars Aleksandrovs (Vārme), 2.vietā Aivars Grīnvalds (Kuldīga), bet 3.vietā Māris Bikse (Alsunga).

Kopvērtējumā – 1.vietā – Kuldīga, 2. vietā – Vārme, 3.vietā – Alsunga.

ŠAUTRIŅU MEŠANĀ sievietēm: 1. vietā Ilze Druvaskalna (Vārme), 2. vietā Aiva Kristinoja (Rumba) un 3. vietā Zaiga Strīķe (Turlava). Vīriešu ieskaitē 1. vietu izcīnīja Jānis Dzintars (Liepāja), 2. vietā Jānis Druvaskalns (Vārme), 3. vietā Edvīns Mārtiņsons.

Komandu ieskaitē: 1. vietā Vārmes pagasts, 2. vietā Ēdoles pagasts, 3. vietā Turlavas pagasts.

Pagastu vadītājiem – 1. vietā Ilona Rītiņa (Nīkrāce), 2.vietā Mārcis Brantevics (Turlava) un 3. vietā Aiga Bulova (Snēpele)

ŠAUŠANĀ AR PNEIMATISKO ŠAUTENI sievietēm: 1. vietā – Agnese Inapša (Turlava), 2. vietā – Sanita Kvāla (Kurmāle), 3. vietā – Samanta Čače (Padure);

Vīriešiem: 1. vietā – Edvīns Mārtiņsons (Ēdole), 2. vietā – Jānis Kvāls (Kurmāle), 3. vietā Guntars Pirtnieks (Turlava);

Komandu ieskaitē: 1. vietā – Kurmāle, 2. vietā – Kuldīga, 3. vietā – Turlava.

GALDA TENISĀ sievietēm: 1. vietā Ieva Lepse (Turlava), 2. vietā Zane Rebeka Frīdenberga (Kuldīga), 3. vietā Jana Linde (Skrunda).

Vīriešiešu ieskaitē 1. vietā Ivars Šuvalovs (Kuldīga), 2. vietā Edijs Atmats (Turlava) un 3. vietā Uģis Jansons (Skrunda). Komandu ieskaitē 1. vieta Turlavai, 2. vietā Kuldīga un 3. vietā Skrunda.

PELDĒŠANĀ sievietēm: 1. vietā Zane Zvirbule (Snēpele), 2. vietā Lienīte Supe (Vārme). 35+ grupā 1. vieta Inesei Ozolai (Kuldīga), 2. vietā Inta Lagzdiņa (Rumba), 3. vietā Inga Robežniece (Kuldīga).

Vīriešu starpā 1. vietā Harijs Miezītis (Kuldīga), 2.vietā Emīls Braslis (Kuldīga) un 3. vietā Edgars Grundmanis (Nīkrāce). 35+ grupā 1. vietā Aivars Ansons (Kuldīga), 2. vietā Jānis Ķēde (Alsunga), savukārt 3. vietā Marats Solomahins (Vārme).

SVARA STIEŅA SPIEŠANĀ svara kategorijā līdz 75 kilogramiem sievietēm 1. vietā – Kristīne Rathena (Kuldīga), 2. vietā – Ance Pšečenko (Kuldīga), 3. vietā Viktorija Rathena (Kuldīga).

Svara stieņa spiešanā svara kategorijā līdz 90 kilogramiem: vīriešu konkurencē 1. vietā Pauls Pujāts (Kurmāle), 2. vietā Māris Pujāts (Kurmāle), bet 3. vietā Emīls Hartmanis (Kuldīga).

Svara kategorijā virs 90 kilogramiem: 1. vietā – Ričards Sotaks (Kuldīga), 2. vietā – Lauris Drullis (Padure), 3. vietā Sandijs Raikstiņš (Alsunga). Sieviešu grupā 1. vieta Intai Lancmanei.

Komandu ieskaitē: 1. vietā – Kuldīga, 2. vietā – Kurmāle, 3. vietā – Padure.

3X3 BASKETBOLĀ: sieviešu konkurencē 1. vietā Kuldīgas komanda Anda Andersone, Una Birzniece, Gunita Rīna, Aiga Stalbe, Inese Leināte, Antra Ābula, 2. vietā Turlavas basketbolistes Ieva Lepse, Andžela Orlova, Zaiga Strīķe, Diāna Dubure, Evelīna Redīza un Zane Andersone, savukārt 3. vietā Alsungas komanda Lilija Mūrniece, Ilze Kreičmane, Annija Macpane un Katrīna Tumpele.

Vīriešu konkurencē par čempioniem kronēja Kuldīgas komandu, kurā spēlēja Nils Biģelis, Sandis Sukuts, Endija Abersons un Kristens Viļums. 2. vietā Alsungas komanda – Mārtiņš Sokolovskis, Rets Baumanis, Toms Tumpelis un Daniels Gruntiņš. 3. vietu izcīnīja Kabiles vīri – Dzintars Kinstlers, Jurģis Rinmanis, Mārcis Radvils, Rainers Žilinskis, Kristaps Zīle un Martins Zagorskis.

Vieglatlēti spēkus pierādīja vairākās disciplīnās – 60m skrējienos, lodes grūšanā, tāllēkšanā, 1000m un 800m skrējienos.

TĀLLĒKŠANĀ sievietēm: 1. vietā Nikola Bērziņa (Turlava), 2. vietā Evelīna Redīza (Turlava) un 3. vietā Andžela Orlova (Turlava). Grupā 35+ – 1. vietā Lāsma Zīberga (Turlava), 2. vietā Rūta Kociņa (Īvande), bet 3. vietā Kristīne Čīma (Alsunga).

Vīriešu starpā 1. vietu izcīnīja Niks Maulis (Padure), 2. vietā Mārtiņš Ruņenieks (Snēpele) un 3. vietā Raivis Vjaksa (Rumba). 35+ grupā 1. vietā Mihails Vačiļa (Kabile), 2. vietā Sergejs Ahmaduļins (Alsunga), bet 3.vietā Edijs Zorenbergs (Ēdole).

60 METRU SPRINTĀ sievietēm: 1. vietā – Nikola Bērziņa (Turlava), 2. vietā Erna Ozoliņa (Kabile), 3. vietā Diāna Dubure (Turlava). Grupā – sievietes 35+: 1. vietā Rūta Kociņa (Alsunga), 2. vietā Kristīne Čīma (Alsunga), 3.vietā Lāsma Zīberga no Turlavas.

Vīriešu konkurencē: 1. vietā Elvis Spuļģītis (Padure), 2. vietā Roberts Vītols (Padure) un 3. vietā Raivis Vjaksa (Rumba) Grupā – vīrieši 35+: 1. vietā Mihails Vačiļa (Kabile), 2. vietā Sergejs Ahmaduļins (Alsunga), bet 3. vietā Guntars Žagariņš (Turlava).

LODES GRŪŠANĀ sievietēm: 1. vietā Aiva Kristinoja (Rumba), 2. vietā Lilija Mūrniece (Alsunga), 3. vietā Evelīna Redīza (Turlava). 35+ grupā 1. vietu ieguva Una Birzniece (Kuldīga), 2. vietā Inga Robežniece (Kuldīga), bet 3. vietā Inta Lagzdiņa (Rumba).

Lodes grūšanā vīriešiem 1. vietā Niks Maulis (Padure), 2. vietā Krists Olejarčiks (Skrunda) un 3. vietā Artūrs Jankovskis (Snēpele). Grupā 35+ 1. vietā Edijs Zorenbergs (Ēdole), 2. vietā Modris Sermoliņš (Turlava) un 3. vietā Sandijs Raikstiņš (Alsunga).

1000 METRU SKRĒJIENĀ vīriešiem: 1. vietā Lauris Grīniņš (Padure), 2. vietā Endija Blūms (Rumba), bet 3. vietā Niks Maulis (Padure). 35+ grupā uzvara Sergejam Ahmaduļinam

800 METRU SKRĒJIENĀ sievietēm: 1. vietā Anna Peskova (Padure), savukārt 2. vietā Madara Šneidere (Rumba). 35+ grupā uzvaru izcīnīja Inga Robežniece, 2. vietā Kristīne Čīma (Alsunga) un 3. vietā Ilze Jumiķe (Vārme).

Vieglatlētikas komandu ieskaitē: 1. vietā – Turlava, 2. vietā – Padure, 3. vietā – Kabile.

Paldies visiem par dalību sporta spēlēs, uz tikšanos nākamajās sacensībās