AktualitātesPašvaldībaKultūraSabiedrības līdzdalība

Aptauja par Kuldīgas 1905. gada parka attīstību

Foto: Lāsma Reinfelde

Kuldīgas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt viedokli par Kuldīgas 1905. gada parka attīstību.

1905. gada parks ir iemīļota vieta gan kuldīdzniekiem, gan pilsētas viesiem.  Ar “Anniņas” strūklakas atjaunošanu un parka daļas labiekārtošanu Kuldīgas novada pašvaldība spērusi nozīmīgu soli kopējās teritorijas sakārtošanā. Iecerēts veikt parka projektēšanas darbus un piesaistīt Eiropas Savienības finansējumu, lai nākotnē īstenotu labiekārtošanas darbus.

Vēlamies, lai 1905. parks ir vieta, kur justies labi, vieta, kas priecētu acis un sirdi, ļaujot baudīt Kuldīgas īpašo noskaņu. Domājot par parka attīstības virzieniem, pašvaldībai ir svarīgs iedzīvotāju viedoklis, tāpēc aicinām  veltīt pāris minūtes laika un piedalīties aptaujā.

>> Elektroniskā aptauja