Uzņēmējiem

Aicinām tirgotājus pieteikt dalību tirdzniecībai – ”Kuldīgas vasaras vitrāžas 2023”

Tirdzniecības organizators SIA ”Kuldīgas komunālie pakalpojumi” aicina pieteikties festivāla ”Kuldīgas vasaras vitrāžas” tirdzniecībai, kas norisināsies 21. – 23. jūlijā. 

Aicinām pieteikties dažādu amata meistarus ar latviešu tradicionālās un lietišķās mākslas izstrādājumiem. Zemniekus un produkta ražotājus ar sezonas ražas labumiem, gaļas, maizes, piena, zivju un to pārstrādes produkciju. Aicinām arī komersantus ar biškopības produkciju, dabiskās kosmētikas, pirts lietu individuālos ražotājus, grāmatu izdevējus, u.c. (skat. Tirdzniecības noteikumi).

Pieteikties tirdzniecībai iespējams tikai elektroniski līdz 2023.gada 28. jūnijam plkst. 24.00, aizpildot pieteikšanās anketu – Reģistrācijas anketa.

Tirdzniecības noteikumi

Neskaidrību gadījumā zvanīt uz +37126603289 vai rakstīt e-pastu – dace.grehova@kuldiga.lv