AktualitātesIzglītība

Aicinām pieteikties nometnes organizatoru Latvijas un Ukrainas bērniem

Foto: Ričards Sotaks

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina konkursu uz nometnes organizēšanu 2023.gada vasarā projekta “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnei” ietvaros.

Pieteikšanās termiņš: līdz 2023. gada 6. jūlijam plkst. 12.00. Programmas īstenošanas laiks ir no 2023. gada 10. jūlija līdz 1. novembrim.

Nometnes mērķis nodrošināt atbalstu Ukrainas bērnu un jauniešu socializācijai un psihoemocionālajai labbūtībai, kā arī latviešu valodas praktizēšanai un prasmju pilnveidei, komunicējot un sadarbojoties gan savā starpā, gan ar Latvijas bērniem un jauniešiem daudzveidīgās radošajās norisēs un izglītojošās aktivitātēs kultūrizglītībā, vides izglītībā, tehniskajā jaunradē, sportā, veselīga dzīvesveida un drošības jautājumos.

Nometnes dalībnieki – latviešu, ukraiņu bērni un jaunieši vecumā no 1. līdz 12. klasei.

Pieteikums sastāv no aizpildītas iesnieguma veidlapas (pielikumā). Dokumentus iesniedz papīra formātā, pašrocīgi parakstīti, jāiesniedz Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, Kuldīgas novadā. Dokumentus var iesniegt arī elektroniskā formātā, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, jāiesūta elektroniski uz e-pasta adresi: dome@kuldiga.lv, vai iesniegt elektroniski, izmantojot portālu www.latvija.lv. Papildu informācija par projektu iesniegšanu: tālr. 27020934, e-pasta adrese: santa.dubure@kuldiga.lv.

Projekta “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnei” īstenošanas kārtību skatīt pielikumā.

NOLIKUMS

VADLĪNIJAS UN PIETEIKUMA VEIDLAPA