Vakances

Aicina darbā Skrundas pirmskolas izglītības iestādes “Liepziediņš” vadītāja amatu

Kuldīgas novada pašvaldība, Reģ.nr.90000035590 izsludina  konkursu uz vakanto Skrundas pirmskolas izglītības iestādes “ Liepziediņš” vadītāja amatu

Prasības:

1. Atbilstība Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktajiem ierobežojumiem strādāt par pedagogu.
  2. Atbilstība Izglītības likumā un Ministru kabineta noteikumos par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un profesionālās pilnveides kārtību noteiktajām prasībām;
  3. Valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasmei profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā .
  4. Vismaz trīs gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā

Konkursa pretendentiem jāiesniedz:

1. pieteikums;
  2. motivācijas vēstule;
  3. īss dzīves un darba gaitu pārstāsts (CV);
  4. izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas;
  5. rekomendācijas un ieteikuma vēstules (vēlamas);

Atalgojums:1680,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikšanās termiņš no 2024.gada 1. jūlija līdz 22.jūlijam ieskaitot.

Dokumentus lūdzam iesniegt Kuldīgas novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas centrā (Baznīcas ielā 1, Kuldīgā), vai elektroniskā veidā parakstītus ar elektronisko parakstu uz e-pastu vakance@kuldigasnovads.lv  līdz 2024. gada 22.jūlija plkst.17.00. Informācija pa tālr. 63320216.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.

Iesniedzot prasītos dokumentus, kandidāts piekrīt viņa personas datu apstrādei.