Vakances arhīvs

Aicina darbā Pašvaldības policijas inspektoru

Kuldīgas novada pašvaldība, Reģ.nr.90000035590 izsludina konkursu uz vakanto – Pašvaldības policijas inspektora amatu uz nenoteiktu laiku.

Prasības:

• Iegūta vismaz vidējā izglītība
  • Atbilstība likumam ”Par policiju” prasībām (persona nav sodīta par tīšu noziedzīgu nodarījumu; neatrodas psihiatra, narkologa uzskaitē)
  • Vēlamas svešvalodas zināšanas (angļu, vācu, vai krievu)
  • Datorprasmes darba pienākumu veikšanai nepieciešamajā līmenī
  • Pārzināt personas aizturēšanas taktiskos un tehniskos paņēmienus, prasme tos pielietot
  • Laba fiziskā sagatavotība
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Konkursa pretendentiem jāiesniedz:

• izglītības dokumentu kopijas
  • B kategorijas autovadītāja apliecības kopija
  • CV
  • Motivācijas vēstule
  • Apliecinājums par atbilstību likuma “Par policiju” 21. panta pirmās daļas 2.,3.,4., punkta prasībām (izziņa no Sodu reģistra)

Iepriekšējā darba pieredze, kas saistīta ar tiesībsargājošām institūcijām, tiks uzskatīta par priekšrocību.

Darbs tiek organizēts maiņās.

Darba samaksa: stundas tarifa likme 6,2007 pirms nodokļu nomaksas.

Dokumentus lūdzam iesniegt Kuldīgas novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas centrā (Baznīcas ielā 1, Kuldīgā), vai elektroniskā veidā parakstītus ar elektronisko parakstu uz e-pastu vakance@kuldigasnovads.lv līdz 2024.gada 12.aprīļa  plkst.16.00. Informācija pa tālr. 63320216.

Komentāri ir slēgti.