AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 3. līdz 9. jūnijam

Izlaidumi Kuldīgas novada izglītības iestādēs.

Skatīt ŠEIT>>

Informāciju par 2024.gada Eiropas Parlamenta vēlēšanu norisi Kuldīgas novadā skatīt ŠEIT>>

Pirmdien, 3.jūnijā

13.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska Zoom platformā piedalās RACA sanāksmē, kurā piedalās LR Veselības ministrs Hosams Abu Meri.

Otrdien, 4.jūnijā

9.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētaja Inese Astaševska piedalās Eiropas kultūras galvaspilsētas padomes sēdē. Norises vieta – LR Kultūras ministrija, Krišjāņa Valdemāra iela 11a, Rīga.

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Trešdien, 5.jūnijā

11.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētajas vietnieks Artis Roberts Zoom platformā piedalās RACA sanāksmē, kurā piedalās LR Klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis.

13.00 Civilās aizsardzības komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga

Ceturtdien, 6.jūnijā

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

11.00 Administratīvās komisijas sēde.

Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

18.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētaja Inese Astaševska apmeklē popgrupu “Putas un Putiņas” 30. jubilejas koncertu. Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīga.

Piektdien, 7.jūnijā

10.00 Kuldīgas novada domes vadība tiekas ar Fudzi (Fuji, Japan) pašvaldības vadības pārstāvjiem, lai pārrunās turpmākās sadarbības iespējas abu pašvaldību starpā 2024.gadā. Norises vieta – Zoom platforma.

12.00 līdz 18.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Sestdien, 8.jūnijā

11.00 līdz 18.00 laulību reģistrācija.

kalendars_06_03_2024