PašvaldībaIzglītībaSabiedrības līdzdalība

Aptauja par pieaugušo izglītības vajadzībām Kuldīgas novadā

Kuldīgas novada Izglītības pārvalde, lai pilnveidotu darbu pieaugušo izglītības jomā, vēlas izzināt iedzīvotāju intereses un vēlmes.
Aicinām ikvienu Kuldīgas novada pieaugušo iedzīvotāju veltīt nedaudz sava laika un  piedalīties aptaujā līdz šā gada 22.decembrim.
Anketas aizpildīšana prasīs līdz 5 minūtēm Jūsu laika.
Aptauja ir anonīma un iegūtie dati tiks publiskoti tikai apkopotā veidā un izmantoti Kuldīgas novada Izglītības pārvaldes darba vajadzībām.

Aptaujas anketa pieejama šeit:

Ja vēlaties, aizpildot veidlapu, uz aptaujas jautājumiem atbildēt rakstiski, tad aptaujas anketa pieejama šeit:

Aptauja_iedzīvotājiem

Aizpildīto aptauju veidlapas lūgums nogādāt pagastu pārvaldniekiem vai Izglītības pārvaldē (Kuldīgā, Baznīcas ielā 9), vai Kuldīgas novada pašvaldībā (Kuldīgā, Baznīcas ielā 1).

Papildu informācijai sazinieties ar mums Jums ērtākajā veidā: zvanot +371 27839913 vai rakstot  uz inga.flugrate@kuldigasnovads.lv.