AktualitātesPašvaldībaDome

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS no 13.novembra līdz 19.novembrim

plānoto notikumu kalendārs

Svecīšu vakaru Kuldīgas novada kapsētās norises laikus novembrī skatīt ŠEIT>>

Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienas pasākumi Kuldīgas novadā skatīt ŠEIT>>

Pirmdien, 13.novembrī

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Otrdien, 14.novembrī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

13.00 Kultūras komisijas sēde.

Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts piedalās Vispasaules sociālā darba dienas pasākumā. Norises vieta – Kuldīgas Mākslas nams, 1905. gada iela 6, Kuldīga.

Trešdien, 15.novembrī

10.00 Administratīvās komisijas sēde. Nories vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

12.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās RACA sēdē Zoom platformā, tiekoties ar LR Ekonomikas ministru Viktoru Valaini.

15.00 Kuldīgas novada domes vadība piedalās Civilās aizsardzības komisijas sēdē.

Nories vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Teritorijas plānojuma 2025.-2037.gadam izstrādes darba grupas tikšanās Rendas pagastā. Norises vieta – Rendas kultūras nams, Rendas pagasts, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 16.novembrī

14.00 Attīstības komitejas sēde.

Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Sociālo, izglītības un kultūras lietu komitejas sēde.

Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Piektdien, 17.novembrī

12.00 Uzbekistānas amatpersonu delegācijas vizīte. Norises vieta – Kuldīgas novada dome, Baznīcas iela 1, Kuldīgā.

19.00 Skrundas kultūras namā – Kuldīgas novada kopkora valsts svētku koncerts. Ar svētku uzrunu koncertu atklās Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska.

Sestdien, 18.novembrī

17.00 Kuldīgas Rātslaukumā – Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienas svētku koncerts. Svētku koncertu ar uzrunu iedzīvotājiem atklās Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska. Piedalās Kuldīgas novada kopkoris un solisti. Mākslinieciskā vadītājā Andra Zvejniece.

No 17.00 – 22.00 Latvijas karoga krāsā izgaismosies Ventas Rumba.

SKRUNDĀ

19.30 Lāpu gājiens un svētku koncerts. Tradicionāli aicinām pulcēties pie Ventas kalna, lai dotos lāpu gājienā. Aicinām līdzi ņemt uzpildītu lāpu. Lāpu gājiens noslēgsies pie Skrundas evaņģēliski luteriskās baznīcas.

20.00 pie Skrundas kultūras nama grupas  “Tautumeitas” koncerts.

kalendars_11_13_2023