PašvaldībaDome

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS no 2.oktobra līdz 8.oktobrim

plānoto notikumu kalendārs

7.oktobrī no 12.00 Kuldīgas pilsētas dārzā norisināsies  Hercoga Jēkaba gadatirgus.

Līdz 9.okobrim ikviens aicināts izteikt viedokli par saistošo noteikumu projektu “Kuldīgas novada Iedzīvotāju padomes nolikums”.

Elektroniski anketa aizpildāma ŠEIT>>  vai klātienē Kuldīgā, Pilsētas laukumā 2 un Baznīcas ielā 1, Alsungā, Pils ielā 1 un Raiņa ielā 11 Skrundā. Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 2.oktobrī

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Otrdien, 3.oktobrī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Viduskurzemes pamatskolas – attīstības centra organizētās starptautiskās konferences “Patoloģiska pretestība prasībām” atklāšanā. Norises vieta  – Viduskurzemes pamatskolā – attīstības centrs, “Saules Stari”, Pelču pagasts, Kuldīgas novads.

11.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās LPS organizētajā ZOOM konferencē ar LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministri Ingu Bērziņu.

12.30 Kuldīgas novada domes izpilddirektores p.i. Agnese Buka piedalās Valsts kancelejas Inovācijas laboratorijas organizētajā OECD OPSI Innovation Strategy Planning Workshop jeb Publiskā sektora Inovācijas stratēģijas plānošanas darbnīcā.

Norises vieta – Kuldīgas Adatu fabrika, Kalpaka iela 4, Kuldīga.

17.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un Būvvaldes vadītāja Jana Jākobsone tiekas ar Evoras (Portugāle) pilsētas delegācijas pārstāvjiem Eiropas Kultūras galvaspilsētas projekta ietvaros.

Norises vieta – Kuldīgas novada dome,  Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Trešdien, 4.oktobrī

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas komisijas sēde.

Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

10.00 Administratīvās komisijas sēde.

Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts un Kuldīgas pašvaldības policijas priekšnieks Kaspars Šabāns tiekas ar Valsts policijas pārstāvjiem, lai apspriestu izstrādāto prevencijas plānu.

Norises vieta – Kuldīgas novada dome, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Senioru skolas sezonas atklāšanā. Norises vieta – Kuldīgas Bērnu un jauniešu centrs, Jelgavas iela 26, Kuldīga.

Ceturtdien, 5.oktobrī

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts piedalās Kurzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē. Norises vieta – Usmas pagasts, Ventspils novads.

Piektdien, 6.oktobrī

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska sveic Mārtinsenu ģimeni, Rumbas pagastā, Zelta kāzās.

14.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts piedalās Pelču pils jaunās ekspozīcijas “Stāstu skapji” atklāšanā. Norises vieta – Pelču pils vēsturiskā bibliotēka, Pelči.

18.00 Kuldīgas vecpilsētas iekļaušanas UNESCO pasaules mantojuma sarakstā svinīgais pasākums. Norises vieta – Kuldīgas Mākslas nams, 1905.gada iela 6, Kuldīga.

Sestdien, 7.oktobrī

12.00 Kuldīgas pilsētas dārzā – Hercoga Jēkaba gadatirgus.
Tiks cepts, liets, smeķēts, pirkts un pārdots, spēlēts, diets un smiets uz nebēdu. Netrūks ne īstu meistaru un meistarstiķu, ne bagātīgu rudens velšu un lustīgu izdarību. Ikviens varēs pārliecināties, cik čakli un izdomas bagāti ļaudis mīt Kuldīgas novadā, būs arī iespēja uzzināt visu par un ap vecpilsētas iekļaušanu UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

kalendars_10_02_2023