AktualitātesIzglītībaFoto

78 profesionāļi absolvē Latvijas Universitātes Kuldīgas filiāli

23. februārī Kuldīgas kultūras centrā notika Latvijas Universitātes Kuldīgas filiāles absolventu izlaidums.

Profesionālo kvalifikāciju ieguvuši 78 absolventi kopumā četrās studiju programmās – Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā “Pirmsskolas skolotājs” – 34; Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā “Sporta treneris” – 7; Profesionālā bakalaura studiju programmā “Sākumizglītības skolotājs” – 20 un Profesionāla bakalaura studiju programmā “Sociālais darbs” – 11.

Lepojamies, ka LU Kuldīgas filiāles augstākās izglītības devums Kurzemes reģionam ir ievērojams – jau šobrīd 98% no absolventiem strādā savā specialitātē. Augstskolu absolvējuši 22 novadnieki, bet kopumā augstāko izglītību ieguvuši absolventi no 11 novadiem – Liepājas, Talsiem, Rīgas, Ventspils, Saldus, Dienvidkurzemes un citiem.

Vairāki absolventi saņēmuši rektora atzinību par kvalitatīvi izstrādātu kvalifikācijas darbu un pētījumiem. Lepojamies, ka no mūsu novada atzinību saņēma Kristīne Cibuka un Evita Zīle.

Izlaiduma svinībās sveikt jaunos speciālistus bija ieradušies Kurzemes reģiona pašvaldības pārstāvji. “Absolventiem novēlu arī turpmāk sasniegt daudz jaunu uzvaru un kļūt par iedvesmas avotu arī citiem! Lai jaunajiem speciālistiem bagātīgas darba gaitas. Savukārt  Latvijas Universitātes Kuldīgas filiāles mācībspēkiem novēlu daudz zinātkāru studentu –  lai skola turpina mācību procesus vadīt ar visaugstāko kvalitātes zīmi,” klātesošos uzrunāja Kuldīgas novada pašvaldības domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts.

Augstskolas izlaidums ir īpašs gandarījuma brīdis katram absolventam, jo viņš zina, ko tas ir prasījis – neatlaidību, mērķtiecību, nepadošanos un pat spītību! Lai izdodas arī turpmāk sasniegt visus mērķus!