JaunumiPašvaldībaKultūra

17. pavasara palu šovs “Lido zivis Kuldīgā”

Sestdien, 29. aprīlī, no 11.00 līdz 16.00 jau septiņpadsmito reizi norisināsies pavasara palu šovs “Lido zivis Kuldīgā”, kas iešūpos tūrisma sezonu Kuldīgas novadā. Kultūras centrs aicina kuldīdzniekus un pilsētas viesus pavadīt aizraujošu sestdienu, piedaloties atraktīvās, aktīvās un izzinošās nodarbēs, baudot muzikālus priekšnesumus, vērojot vimbu augstlēkšanas paraugdemonstrējumus virs Eiropas platākā ūdenskrituma – Ventas rumbas un Nīderlandes milzu zivs lidojumu Pilsētas dārzā.

11.00 Pilsētas dārzā oficiāli tiks atklāta Kuldīgas novada aktīvā tūrisma sezona. Pēc tam skatītājus priecēs ansamblis “Ziņģes brāļi” no Bauskas un grupa “Kad džezs saiet vimbās”, bet 14.00 ar bērnu deju kolektīvu koncertu tiks atzīmēta Starptautiskā dejas diena, kas arī tiek svinēta 29. aprīlī. Pleznas, knābjus, spalvas un spārnus, lielas un mazas zivis varēs izpētīt vides izziņas piestātnēs, kas tapušas sadarbībā ar Talsu novada muzeju un  Vides gidu asociāciju.  “Tūristu un ceļotāju lenktuve” vilinās ar jaunākajiem tūrisma piedāvājumiem un degustācijām. Aktīva dzīvesveida cienītājus gaidīs “Pludiņa un Āķīša taka”, drosmes, veiklības un atjautības pārbaudījumi kopā ar Kuldīgas skautiem un iespēja iemēģināt roku loka šaušanā. Mazākos apmeklētājus aizraus spēles Kukaiņu pļavā kopā ar radošās apvienības “Pasaku nams” tēliem un karuselītis “Tasītes”. Mākslas cienītājus iepriecinās Tautas tēlotājas mākslas studijas “Kuldīgas palete” izstāde-darbnīca “Zivis pa pastu”. Gardēžus, ja vien iegriezīsies pareizais vējš, gaidīs kūpinātas zivis no Pāvilostas Dzintara, bet, neatkarīgi no laika apstākļiem, būs iespēja nobaudīt SIA “Cepliņi” vārīto zivju zupu. Ielu teātra mīļotājus un vietējās vimbas solās pārsteigt Nīderlandes cirka teātra “Vladimir” milzu zivs. Pirkt un pārdot gribētāji satiksies pavasara tirdziņā Liepājas ielā, LU pagalmā un Kalna ielā, bet stāstu stāstītāji un klausītāji pulcēsies “Stāstnieku kafejnīcā” Virspilskunga tiesas nama sētā, Baznīcas ielā 34, kur norisināsies 16. Kurzemes stāstnieku festivāls “Ziv zup”.

Pēc palu šova visi interesenti plkst. 17.00 tiek aicināti apmeklēt Ditas Krenbergas (flauta) un Dārtas Tīsenkopfas-Muselli (arfa) koncertu “Pavasara pieskāriens” Kuldīgas Sv. Katrīnas baznīcā.

🚗 Autostāvlaukumi un 🚻 labierīcības
⭕️ Satiksmes ierobežojumi

Vēlamies Jums paziņot, ka 29. aprīlī Kalna ielas un Skolas ielas apkārtnē būs satiksmes ierobežojumi!

28. aprīlī tiks slēgtas Kalna ielas autostāvvietas dēļ sagatavošanās darbiem. Savukārt 29. aprīlī, sākot no rīta plkst. 6:30, tirgotāji sāks uzstādīt savas tirdzniecības vietas, kas oficiāli sāksies plkst. 11:00 Pilsētas dārzā. Tā rezultātā satiksme Kalna ielas virzienā šajā laika posmā tiks slēgta!

Lūdzam Jūs nenovietot transportlīdzekļus attēlā redzamajās zonās.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, un novēlam priekpilnas brīvdienas festivālā ”Lido zivis Kuldīgā”!