AktualitātesKultūra

Žurnāls IEVA dodas ciemos uz Kuldīgu

Lielākā nacionālā žurnālu izdevniecība “Žurnāls Santa”,  šoruden dodas ciemos pie saviem lasītājiem. Akcija “Ieva dodas ciemos!” 7. decembrī plkst. 17 notiks Kuldīgas Mākslas namā.

Lasītājus un visus interesentus sagaidīs Latvijas vispopulārākā preses izdevuma, žurnāla “Ieva” galvenā redaktore Anna Peipiņa, izdevniecības dibinātāja, interviju autore Santa Anča un mediķis, uzņēmējs un arī vienkārši interesants, harizmātisks vīrietis, “Veselības Centra 4” īpašnieks Māris Rēvalds.

Sācis savu karjeru kā jauns lauku ārsts attālos pagastos, viņš soli pa solim izveidojis teju vai medicīnas impēriju, kurā ietilpst gan diagnostikas, gan ārstniecības filiāles. Viņam ir savs, mazliet neierasts, taču pamatots skatījums uz medicīnas sistēmu valstī, viņa viedokli vienmēr interesanti dzirdēt. Turklāt Māra Rēvalda pakļautībā ir pirmais Latvijā Anti – Aging institūts, līdz ar to viņš zina visu par to, kā skaisti un veselīgi novecot un kas tam var palīdzēt. Un viņš ir gatavs atbildēt arī uz visprovokatīvākajiem jautājumiem par plastisko ķirurģiju un kosmētisko medicīnu!

Nepiespiestā un sirsnīgā atmosfērā pavadīsim šo tumšo rudens vakaru ļoti jaukā kompānijā. Vakara apmeklētājus palutināsim arī ar mazām dāvaniņām no saviem atbalstītājiem. Ieeja bez maksas. Aicinām reģistrēties www.manizurnali.lv.