AktualitātesKultūraSvarīgiPagasti

Ziemassvētku egles iedegšana Kuldīgas novadā

Ar pirmo sniegu, brīnumainais Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir klāt. Jau pavisam drīz pilsētās un pagastos iemirdzēsies svētku egles.

Sestdien, 2.decembrī, Kuldīgā notiks ziemas festivāls “Notici Brīnumam!”, kurā aicinām izbaudīt svētku atmosfēru, ļauties piedzīvojumiem, mūzikai, jautrām izdarībām un gaismas spēlēm.

No 12.00 līdz 15.00 pie Kuldīgas kultūras centra (Piltenes ielā 32) lielus un mazus gaidīs īsts jampadracis. Spēlēs Rūķu orķestris un viesos ieradīsies Ziemassvētku vecītis.

No 14.20 līdz 15.00 veiksmi kādam atnesīs “Lielais laimes rats”. Pie priedītēm būs uzburta teiksmaina pietura “Meža pasaka”.

No 9.00 līdz 16.00 Liepājas ielas Dāvanu tirdziņš. Vecajā rātsnamā norisināsies Sniedzes Zaļkalnes un Solveigas Zīles darbnīcas. Dalības maksa katrā darbnīcā 1,00 EUR.

Kuldīgas Sv. Katrīnas baznīcā 16.00 dziedātāja Ilze Rijniece un ģitārists Pauls Arnicāns aicina uz koncertu “Grupa “Atspulgi” Ziemassvētkos”. Ieeja bez maksas.

Liepājas ielā būs ieradies svētku cirks: ledenes, rūķi, kariete, zirgs. Tas priecēs trīs reizes: 17.00, 18.00 un 19.00 pa pusstundai, dodoties no viesnīcas “Jēkaba sēta” līdz Rātslaukumam un atpakaļ.

Rātslaukuma lielā egle iedegsies ap 17.15. Egles iemirdzēšanās šovs 2. decembra vakarā atkārtosies 19 reizes ik stundas ceturksnī līdz pat 22.00.

No 17.00 līdz 19.00 Ventas Rumbā gaismas šovs “Četri gadalaiki. Ziema”.
19.00 Kuldīgas kultūras centrā ziemas virpuli iegriezīs tuvu un tālu ceļu mērojuši deju kolektīvi. Ieeja 5,00 EUR.

Kuldīgas novada pagastos pulcēsimies kopā, lai uzburtu brīnišķīgu svētku noskaņu – baudīsim muzikālus priekšnesumus, spēlizrādi un satiksimies ar ziemassvētku vecīti un viņa rūķiem.

Aicinām iepazīties ar Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumiem pilsētās un pagastos.

SKRUNDĀ

5. decembrī 18.00 pie kultūras nama – egles iedegšana kopā ar Ziemsassvētku vecīti un rūķiem.

ALSUNGĀ

6. decembrī 17.00 pagasta centrā – egles iedegšana.

ĒDOLĒ

3. decembrī 16.00 pie kultūras nama – egles iedegšana.

GUDENIEKOS

7.decembrī 17.00 pie pagasta pārvaldes – egles iedegšana.

KURMĀLĒ

8. decembrī 18.00 Vilgālē pie pagasta pārvaldes – egles iedegšanas pasākums ar pārsteigumiem.

NĪKRĀCĒ

21. decembrī 16.00 pie pagasta pārvaldes – svinīgā egles iedegšana.

PADURĒ

3. decembrī 16.00 pie pagasta pārvaldes ēkas “Arāji” – egles iedegšana.

PELČOS

3. decembrī 16.00 pagastā – egles iedegšanas pasākums.

RENDĀ

1. decembrī 19.00 pie pagasta pārvaldes – svētku egles iedegšana.

RUDBĀRŽOS

3. decembrī 18.00 pie pagasta pārvaldes – egles iedegšana.

TURLAVĀ

1. decembrī 18.00 pagasta centrā – egles iedegšana.

VĀRMĒ

8. decembrī 17.00 atpūtas parkā “Aizupītes” – Ziemassvētku egles iedegšana kopā ar Beztemata cirka spēlizrādi “Raibie piedzīvojumi Vārmes ciemā”.