AktualitātesVecpilsētas svētki

Uzņēmēju iedvesmas stāsti Kuldīgas Vecpilsētas svētkos

Kuldīgas Vecpilsētas svētkos – sestdien, 27. jūlijā no plkst. 13:00 līdz pat pusnaktij, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Kuldīgas pārstāvniecība (Kalpaka iela 4) parūpējusies par aizraujošu programmu, sarūpējot vietējo uzņēmēju iedvesmas stāstus un praktiskas meistarklases.

Pasākums sola piesaistīt gan vietējos iedzīvotājus, gan viesus, piedāvājot iespēju redzēt, kā uzņēmēji ar LIAA atbalstu ir izveidojuši un attīstījuši savus uzņēmumus. Dienas laikā būs iespēja ne tikai dzirdēt iedvesmojošus stāstus, bet arī piedalīties praktiskā meistarklasē un darbnīcā. Visas dienas garumā uzstāsies vairāki vietējie uzņēmēji, kuri dalīsies ar saviem panākumiem un pieredzi, izveidojot un vadot uzņēmumus.

Šie stāsti aptver plašu nozaru spektru, sākot no amatniecības līdz uztura zinātnei, sniedzot vērtīgus padomus un idejas ikvienam, kas domā par uzņēmējdarbības uzsākšanu vai vēlas pilnveidot esošo biznesu. Vecpilsētas svētki piedāvā plašu programmu, kurā katrs varēs atrast sev interesantāko un vērtīgāko. Vai esi jau izlēmis, kurā no iedvesmojošajiem stāstiem piedalīsies? Ieskaties, programmā un pievienojies! Dalība meistarklasēs ir  bez maksas.

13:00 KARĪNA LEINBERGA-LEMBERGA – PIEREDZES STĀSTS UN KULINĀRIJAS DARBNĪCA

Ēst gatavošana var būt vienkārša, ātra un patiešām aizraujoša, ja uzticas savai izpratnei par garšu un ēdiena būtību. Meistarklasē Instagram blogeres vadībā būs iespēja apgūt smūtiju un uzkodu gatavošanas knifiņus.

14:00 ĒKU APSAIMNIEKOTĀJS KRISTAPS BĒRZIŅŠ – PIEREDZES STĀSTS

“Man ir paveicies, jo audzis esmu Līgatnē un dzīvoju Kuldīgā. Abās pilsētās es jūtos labi, salīdzināt nedrīkst tikai papildināt, tāpat kā Māte un Sieva – Mīli un Cieni. Kuldīga ir “ Pieredzes bagāta Karaliene,” no kuras varam saņemt diženu spēku.” Saka Kristaps Bērziņš.

15:00 UZTURA ZINĀTNIEKS ANSIS ZAUERS – PIEREDZES STĀSTS UN FLASH MEISTARKLASE

Ko ēst, lai iegūtu spēku, nevis to zaudētu? Pieredzē dalīsies uztura zinātnieks un speciālists, SIA Valents Nutri dibinātājs Ansis Zauers. “Es zinu visu, ko ēdu, bet neēdu visu, ko zinu. Un es vēlos, lai jūs zinātu pietiekami, lai saprastu, kas jums dod spēku un kas to atņem. Es patiesi vēlos, lai jūs būtu veseli savā ķermenī un prātā, lai izdarītu tādas izvēles, kas palīdzēs jums saglabāt un stiprināt jūsu veselību ilgtermiņā. Esi stiprs, esi vesels. Es tev dodu zināšanu apmetni – es nevaru to ievietot tavā vietā, tā ir tava izvēle būt stipram, veselīgam un lieliskam pret sevi”. tā Ansis.

17:00 KĀZU UN PASĀKUMU PLĀNOTĀJA EVA ŠIMO – OĀZES KOMPOZĪCIJAS MEISTARKLASE

“Kuldīga ir mana dzimtā pilsēta, vieta, kur būt, atgriezties, atpūsties un iedvesmoties. Es ļoti lepojos par Kuldīgas attīstību un izaugsmi. Tūrisms skaisti attīstās. Ir pieejama tik brīnišķīga dažādība gan aktivitāšu, gan ēdināšanas jomā. Man ir liels prieks mazajiem un lielajiem uzņēmējiem, kuri aktīvi darbojas, iegulda savu laiku, enerģiju un idejas pilsētas izaugsmē, piedāvājot dažādību. Mans novēlējums kuldīdzniekiem – tūrisma sezonā, brīžos, kad šķiet, ka darba ir ļoti daudz, uztveriet katru viesi kā komplimentu, jo katrs cilvēks ir atbraucis uz šo brīnišķīgo pilsētu, lai izbaudītu Kuldīgas pieredzi un viesmīlību!

18:00 UN 20:00 LĪGA RAITUMA, ANDA SUDAKOVA UN ZANE MEĻŅIKA –   LIAA ATBALSTA IESPĒJAS UZŅĒMĒJIEM

LIAA komanda dalīsies ar informāciju par jaunām iespējām, kas ir pieejamas uzņēmējiem visā Latvijā. Šobrīd LIAA piedāvā vairāk nekā 65 dažādus pakalpojumus, tostarp grantu atbalstu, kas paredzēts dažādu iniciatīvu īstenošanai, koncentrējoties uz eksporta attīstību un inovācijām.