Vecpilsētas svētkiBērniem

Stiga RM novada bērniem dāvina bagātīgu kultūras programmu Vecpilsētas svētkos

Mazākos Vecpilsētas svētku apmeklētājus ar plašu pasākumu programmu bērniem un ģimenēm iepriecinās  Stigas ieleja, kas visus interesentus gaidīs Kuldīgas pilsētas dārza ēnainajā un zaļā ielejā. Svētkus sāksim jau piektdien, 26. jūlijā plkst. 17.00 ar visiem mīļu un pazīstamu animācijas filmu mūzikas koncertu “Astoņi kustoņi”. Koncertā uzstāsies Kristīne Pāže, Didzis Bardo, Rinalds Maksimovs un Krists Krūzkops, un arī paši mūziķi iejutīsies dažādos multfilmu tēlos.

27. jūlijā Stigas ielejā dienu sāksim ar radošo pasaku darbnīcu, kurā kopā ar stāstnieci Ingu Brūveri iedzīvināsim pasaku tēlus. Turpinājumā aicināsim izkustēties un vienlaikus apgūsim burtus spēlē “Burto Jogu”, iepazīsimies ar kādu pasakainu, jauku būtni Kristīnes Brīniņas monoizrādē “Vai esam tikušies agrāk?”, brīnīsimies par Iluzionista Edžus neticamajiem trikiem un baudīsim “Rīgas cirka” klaunādes. Bet dienas noslēgumā mazos svētku apmeklētājus iepriecinās un izglītos Zinātnes teātris. Visas dienas garumā kopā ar Laidu muižas meistaru rezidenci “Radošais visums” būs iespējā piedalīties Kuldīgas pilsētas simbola – milzu K burta vitrāžu darbnīcā, kurā, uz saplākšņa pamatnes līmējot krāsainus stikla gabaliņus, taps skaista, pašu veidota un paliekoša dekorācija kā dāvana mūsu mīļajai Kuldīgai.

Stigas ieleju Kuldīgas Vecpilsētas svētku apmeklētājiem dāvina SIA “Stiga RM”.

Komentāri ir slēgti.