AktualitātesJaunumiSnēpeles pagastsJauniešiem

Snēpelē tiekas jaunieši un lēmumu pieņēmēji “Pikniks ar savējiem”

Kuldīgas Jauniešu dome jau trešo reizi uz satikšanos aicināja novada jauniešus un pašvaldības deputātus. Šoreiz tikšanās notika Snēpeles pagastā, kur visus sirsnīgi uzņēma Jauniešu telpas namamāte Anita Freiborne ar lepnumu izrādot telpas, kuras piešķīris Snēpeles pagasts.

Programmā: Iepazīšanās, iekustinātāji, diskusijas un prezentācijas un gards ēdiens.

Tikšanās laikā apspriesti tādi jautājumi kā:

• Kāpēc ir nepieciešamas brīvā laika telpas un jaunatnes darbinieks jauniešiem pagastā?
  • Ko varam un gribam darīt jauniešu telpās pagastos?
  • Kāpēc un kam vispār jādomā par jauniešiem pagastos?
  • Kādas iespējas jauniešiem ir pagastā un kādas ir vēl nepieciešamas?

Darba grupās izstrādātās rekomendācijas tiks apkopotas un izsūtītas iesaistītajām iestādēm un organizācijām, lai plānojot darbu ar jaunatni varētu tās ņemt vērā.

Pasākumā bija iespēja satikt Kuldīgas domes priekšsēdētāju Inesi Astaševsku, priekšsēdētājas vietnieku Arti Robertu, deputātus:Daigu Kalniņu, Kristīnu Ansoni, Agri Kimboru, RaitiValteru, kā arī pagasta pārvaldes vadītāju Aigu Bulavu

Nākamā tikšanās plānota 27. augustā Alsungā.