Vecpilsētas svētki

Restaurācijas centrs Vecpilsētas svētkos aicina uz seno amatu darbnīcu un vecpilsētas dārzu meistarklasi

Atjaunot un cienīt vēsturisko –  tās ir vērtības, kas palīdzējušas Kuldīgas vecpilsētai kļūt par vienu no pasaules skaistākajām vietām ar senām ēkām, dakstiņa jumtiem un romantiskiem dārziem. Tās Kuldīgas Vecpilsētas svētkos turēs godā arī Restaurācijas centrs, piedāvājot 26. un 27. jūlijā gan seno amatu darbnīcas, gan dažādas izstā:des un iespēju uzzināt seno dārzu ierīkošanas noslēpumus.

Sestdien, 27.jūlijā 12:00-16:00

Seno amatu darbnīcas Kuldīgas Restaurācijas centrā Baznīcas ielā 30

Ikviens aicināts piedalīties kokapstrādes darbarīku izmantošanas darbnīca, kurā varēs saēvelēt lielas koka skaidu spirāles un ar kaltu kokā izveidot nelielas ģeometriskas figūras, izmantojot centra seno darbarīku kolekciju.

Savukārt logu restaurācijas darbnīcā varēs iemēģināt roku stikla griešanā ar dimanta asmeni un logu ķitēšanā, izmantojot tradicionālos dabiskos materiālus.

Sestdien, 27.jūlijā 12:00-16:00

Kuldīgas vecpilsētas dārza stāsti Restaurācijas centra pagalmā Baznīcas ielā 30

12:00 un 15:00 Dārzu ierīkotājas Ritas Ķirķe stāstīs par 19.-20.gs. dzīvojamo ēku dārziem

Būs iespēja iepazīt kakao augu spēku un piedalīties DZIIVA šokolāde organizētajā ceremoniālā kakao degustācijā.

Savukārt Mākslas cienītājus priecēs mākslinieces Danutes Sīles keramikas, kā arī Sanitas Ābelītes porcelāna darbu izstāde.

Dalība pasākumos bez maksas.

 

Komentāri ir slēgti.