AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 7. līdz 13. augustam

plānoto notikumu kalendārs

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina konkursu uz nometnes organizēšanu 2023.gada vasarā projekta “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnei” ietvaros.

Pieteikšanās termiņš: līdz 2023. gada 7. augustam. Vairāk par pieteikšanos ŠEIT>>

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina stipendiju konkursu ģimenes ārstiem rezidentiem. Pieteikšanās stipendiju konkursam norit līdz 25. augustam. Vairāk par pieteikšanos ŠEIT>>

7.-8.augustā Erasmus+ projekta “Storytelling – a key to inclusive society” aktivitāte “Stāstniecības vasaras skola”. Norises vieta – Laidu muiža, Laidu pagasts.

Pirmdien, 7.augustā

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Ceturtdien, 10.augustā

9.00 līdz 15.00 Kuldīgas novada domes vadības pārstāvji piedalās Izglītības iestāžu apsekošanā.

10.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētajas vietnieks Artis Roberts piedalās projekta “Liepāja 2027” partneru sanāksmē. Norises vieta – Kultūrvieta “Atmodas Dārzs”, Liepāja.

10.00 Erasmus+ projekta “UNESCO kultūrtelpu tīkls” partneru vizīte Kuldīgas novada domē. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

11.30 līdz 15.00 laulību reģistrācija.

Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Piektdien, 11.augustā

10.00 Kuldīgas novada domes vadības pārstāvji piedalās konferencē “UNESCO atzīta Eiropas nemateriālā kultūras mantojuma labās prakses piemēri”.

Norises vieta – Alsungas kultūras nams, Ziedulejas iela 1, Alsunga.

No 10.00 līdz 17.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zālē Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Sestdien, 12.augustā

No 11.00 līdz 17.00 laulību reģistrācija.

12.augustā 18.30 vērienīgs brīvdabas klasiskās mūzikas koncerts “Suitu kods mūzikā”. Norises vieta – Alsungas pils pagalms.

Biļetes uz koncertu “Suitu kods mūzikā” pieejamas SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Biļešu cena – EUR 30. Kā Kuldīgas novada ierasts, uz īpašiem pasākumiem pieejamas arī novadnieku biļetes, kuras būs iespējams iegādāties tikai Alsungas kultūras namā uz vietas līdz 10. augustam par cenu 20 EUR.

kalendars_08_07_2023