PašvaldībaSvarīgi

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS no 6. novembra līdz 12. novembrim

plānoto notikumu kalendārs

11. novembrī, Lāčplēša dienas svinīgie pasākumi.
Plašāka informācija ŠEIT>>

Svecīšu vakaru Kuldīgas novada kapsētās norises laikus novembrī skatīt ŠEIT>>
___________________________________________
Līdz 8.novembrim Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Kurzemes plānošanas reģiona Attīstība padomes labās prakses apgūšanas braucienā uz Castefidardo un Fermo pašvaldībām Itālijā.

Otrdien, 7.novembrī
10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

13.00 līdz 17.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts un domes izpilddirektores p.i. Agnese Buka dodas vizītēs pie uzņēmējiem konkursa “Uzņēmēju un amatnieku gada balva 2023” ietvaros.

16.00 Sporta komisija.Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Trešdien, 8.novembrī

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Teritorijas plānojuma 2025.-2037.gadam izstrādes darba grupas tikšanās Kabiles pagastā. Norises vieta – saieta nams “Sencis” Kabiles pagasta pārvalde, Kabiles pagasts, Kuldīgas novads.

19.00 VDT viesizrāde – “ES NEESMU KLAVIERNIEKS”.
Alvis Lapiņš. Kādas drāmas mirkļi 2 daļās.
Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīga.

Ceturtdien, 9.novembrī

10.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts piedalās Digitālās bibliotēkas atvēršanas pasākumā. Norises vieta – Kuldīgas Mākslas nams, 1905.gada iela 6, Kuldīga.

11.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts tiekas ar biedrības “4.maija Deklarācijas klubs” biedriem. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā.

14.00 Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar Latvijas volejbola federācijas pārstāvjiem. Norises vieta – Rīga.

Piektdien, 10.novembrī

10.00 Kuldīgas novada domes vadība tiekas ar Latvijas Basketbola savienības prezidentu Raimondu Vējoni.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts piedalās Kurzemes plānošanas reģiona attīstības padomes sēdē. Norises vieta – Liepājas pilsētas dome, Rožu iela 6, Liepāja.

12.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Snēpeles rotaļu un atpūtas laukuma svinīgajā atklāšanā. Norises vieta – Snēpeles pagasts, Kuldīgas novads.

13.00 līdz 16.00 Kuldīgas novada domes vadība dodas vizītēs pie uzņēmējiem konkursa “Uzņēmēju un amatnieku gada balva 2023” ietvaros.

14.00 līdz 17.00 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Sestdien, 11.novembrī

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās nacionālo partizānu godināšanas brīdī. Norises vieta – Annas kapi, Kuldīga.
Lāčplēša dienā Kuldīgas novadā notiks svinīgie pasākumi.

Kuldīgā lāpu gājiens, koncerts, karoga krāsās izgaismota Ventas rumba
Kuldīgā Lāčplēša dienas pasākumus kopā ar Kuldīgas novada pašvaldību rīko Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 45. kaujas nodrošinājuma bataljons.

Plkst. 10:00 no Ventspils ielas cauri Kuldīgas pilsētai dosies karogiem rotāts Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona militārais transports, sveicot pilsētas iedzīvotājus svētkos.

No plkst. 10:00 līdz 14:00 Pilsētas laukumā varēs aplūkot Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona tehniku un ekipējumu, bet Kuldīgas novada muzejā būs atvērta sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas darbnīca.

Plkst. 17:00 Pilsētas laukumā sāksies lāpu gājiens, kurā laipni aicināts pievienoties ikviens novadnieks. Tas virzīsies cauri Liepājas ielai līdz Pilsētas dārzam, kur notiks Lāčplēša dienas koncerts muzikālās apvienības “Ance Jankovska un co” vadībā. Iedzīvotājus ar svinīgu uzrunu sveiks Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska, būs iespēja dziedāt līdzi Latvijai nozīmīgām dziesmām, kā arī baudīt tēju un siltu zupu.

Par godu Lāčplēša dienai no plkst. 17:00 līdz 22:00 karoga krāsās iemirdzēsies Ventas rumba, radot īpaši patriotisku noskaņu.

Savukārt no plkst. 16:00 aicinām iedzīvotājus nolikt svecītes piemiņas vietā brīvības cīnītājiem – Liepājas ielā 39 Kuldīgā.

18.00 pie Skrundas kaujas piemiņas akmens – Lāčplēša diena. Iedzīvotājus svinīgi uzrunās Skrundas pilsētas un pagasta pārvaldes vadītāja Gunas Skrebele.

No 18.00 līdz 20.00 aicinām ikvienu iedzīvotāju iedegt sveces par godu mūsu varoņiem.

21.00 VIŅA būs Kuldīgā. Tu? VIŅA (Arta Zelma Jēgere) ir ekspresīva, bezbailīga un daudzpusīga mūziķe. Mūziķe uzstājas kopā ar pavadošo grupu, kurā spēlē Arturs Liede (ģitāra), Filips Batarags (bungas) un Andrjus Jaņuns (bass). VIŅA līdz šim izdevusi divus studijas solo albumus un saņēmusi 3 mūzikas balvas “Zelta mikrofons”. VIŅA 11.novembra vakarā būs Kuldīgā, bet tu? Publiku iesildīs un atsildīs DJ Reinis Kapteinis. Biļetes iepriekšpārdošanā 10.00 EUR, koncerta dienā 15.00 EUR. Pasākuma ilgums 2 stundas.
Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīga.

kalendars_11_06_2023