PašvaldībaDome

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS No 5. līdz 11. jūnijam

plānoto notikumu kalendārs

Pirmdien, 5. jūnijā

11.00 Kuldīgas novada domes vadība tiekas ar V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas darbiniekiem. Norises vieta – V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola, Piltenes iela 25, Kuldīga.

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Otrdien, 6. jūnijā

No 12.30 līdz 16.00 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Trešdien, 7. jūnijā

11.45 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās radio SWH un Turības mobilās radio studijā. Norises vieta – Rātslaukums, Kuldīga.

Ceturtdien, 8. jūnijā

14.00 Kuldīgas novada skolu direktoru seminārs. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Reģionālo attīstības centra apvienības sarunā ar Labklājības ministri Eviku Siliņu. Norises vieta – Zoom konference.

Piektdien 9. jūnijā

No 11.00 līdz 12.30 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.15 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās paneļdiskusijā sarunu festivālā “Lampa”. Norises vieta – Cēsis.

Sestdien, 10. jūnijā

12.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Latvijas orientēšanās čempionāta atklāšanas pasākumā. Norises vieta – Kuldīgas pilsētas estrāde.

14.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Skrundas vidusskolas izlaidumā. Norises vieta – Skrundas kultūras nams, Lielā iela 1A, Skrunda.

19.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās I.Zeberiņa pamatskolas 145. jubilejas pasākumā. Norises vieta – Kuldīgas kultūras nams, Piltenes iela 32, Kuldīga.

21.30 Dziedātāja SHIPSEA koncerts. Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv. Norises vieta – Kalna pagalms, Kalna iela 6, Kuldīga.

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS 05.06.2023.