Plānoto notikumu kalendārs no 5. līdz 11. februārim

plānoto notikumu kalendārs

Lai apzinātu aktīvākos un talantīgākos Kuldīgas novada jauniešus un novērtētu viņu ieguldīto darbu, aktivitāti, aicinām līdz 12. februārim pieteikt nominantus Kuldīgas novada konkursam “Gada jaunietis Kuldīgas novadā 2023”. Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 5.februārī

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – SIA “Kuldīgas ūdens”, Ventspils iela 15, Kuldīgā.

Otrdien, 6.februārī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Trešdien, 7.februārī

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Latvijas Pašvaldību savienības Domes sēdē un Biedru sapulcē. Norises vieta – Ogres Valsts ģimnāzija, Gunāra Astras iela 1, Ogre.

15.00 Teritorijas plānojuma 2025.-2037.gadam izstrādes darba grupas tikšanās Ēdoles pagastā. Norises vieta – Ēdoles pagasta pārvalde, Dārza iela 6, Ēdoles pagasts, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 8.februārī

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un vietnieks Artis Roberts tiekas ar Izglītības un zinātnes ministri A.Čakšu. Norises vieta – Izglītības un zinātnes ministrija, Vaļņu iela 2, Rīga.

12.30 Kuldīgas novada domes izpilddirektors Rimants Safonovs un izpilddirektore Agnese Buka piedalās dienas aprūpes centra “Pūces” 5 gadu jubilejas svinībās. Norises vieta – Dzirnavu iela 18, Kuldīga.

18.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās “Kuldīgas novada Jaunatnes sporta laureāts 2023” svinīgajā apbalvošanas ceremonijā. Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīga.

Piektdien, 9.februāris

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās “Gada balva kultūrā 2023” svinīgajā ceremonijā. Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīga.

Sestdien, 10.februāris

18.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts piedalās LPKS “Kuldīgas labumi” 10 gadu jubilejas svinībās. Norises vieta – Kuldīgas jauniešu māja, Jelgavas iela 26, Kuldīga.

19.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās “Kuldīgas novada gada balva sportā 2023” svinīgajā apbalvošanas ceremonijā. Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīga.

kalendars_02_05_2024