PašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 4. līdz 10. decembrim

plānoto notikumu kalendārs

Ar pirmo sniegu, brīnumainais Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir klāt. Jau pavisam drīz pilsētās un pagastos iemirdzēsies svētku egles. Ziemassvētku egles iedegšanas laikus Kuldīgas novadā skatīt ŠEIT>>

Kuldīgas novadā devīto sezonu notiks jau par gardēžu iemīļotu tradīciju kļuvusī Kuldīgas Restorānu nedēļa 2023.

Četrpadsmit Kuldīgas un tās apkārtnes restorānos, kafejnīcās, krodziņos varēs baudīt vairāk nekā 40 ēdienus, kas tiks gatavoti, iedvesmojoties no uguns siltuma un šokolādes dekadences. Vairāk informācijas ŠEIT>>

Pirmdien, 4.decembrī

15.00 Kuldīgas novada domes vadības pārstāvji tiekas ar Jauniešu domes pārstāvjiem. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

16.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās RACA biedru sanāksmē tiešsaistes platformā ZOOM.

Otrdien, 5.decembrī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Trešdien, 6.decembrī

10.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un “Kuldīgas attīstības aģentūra” vadītāja Aiga Vanaga-Poriķe piedalās LR Kultūras ministrijas uzsāktajā 2021-2027 ES fondu kohēzijas programmas 5.1.1.6. pasākuma “Kultūras mantojuma saglabāšana un jaunu pakalpojumu attīstība” nosacījumu izstrādes sanāksmē. Norises vieta – LR Kultūras ministrija, Kr.Valdemāra iela 11, Rīga.

13.00 līdz 15.00 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

13.00 līdz 17.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts, priekšsēdētājas vietniece Skrundas pilsētas un novada lauku teritoriju jautājumos Nellija Kleinberga un domes izpilddirektores p.i. Agnese Buka dodas vizītēs pie uzņēmējiem konkursa “Uzņēmēju un amatnieku gada balva 2023” ietvaros.

15.00 Teritorijas plānojuma 2025.-2037.gadam izstrādes darba grupas tikšanās Vārmes pagastā. Norises vieta – jauniešu centrā “Gaismas”, Padures pagasts, Kuldīgas novads.

18.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās kustības 6.spēlētājs atklāšanas pasākumā. Norises vieta – “Fantadroms”, G.Zemgala gatve 74a, Rīga.

Ceturtdien, 7.decembrī

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar Eiropas prokuroru Gati Doniku. Norises vieta – Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, Citadeles iela 1, Rīga.

14.00 Attīstības komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Sociālo, izglītības un kultūras lietu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

14.30 Kuldīgas novada domes vadība dodas pieredzes apmaiņā uz Siguldas pašvaldību, lai dalītos ar labās prakses piemēriem iedzīvotāju iesaistes jautājumos. Norises vieta – Siguldas novada pašvaldība.

Piektdien, 8.decembrī

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un domes izpilddirektores p.i. Agnese Buka piedalās Kurzemes NVO forumā, 2023. Norises vieta – Kuldīgas jauniešu mājā, Jelgavas ielā 26, Kuldīgā

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Kuldīgas novada izglītības iestāžu direktoru sanāksmē, kā laikā sveiks Viduskurzemes pamatskolas, attīstības centra direktori Ināru Oļenu  par “Latvijas Lepnuma”  balvas iegūšanu nominācijā “Cilvēks cilvēkam”. Norises vieta – Kuldīgas Centra vidusskola, Mucenieku iela 6, Kuldīga.

Sestdien, 9.decembrī

15.00 Skrundas kultūras namā – labdarības koncerts “Eņģeļi pār Latviju”.
Lai iepriecinātu un palīdzētu bērniem un viņu vecākiem, dāvinot iespēju būt veseliem un laimīgiem. Aicinām pieteikties koncerta dalībniekus līdz 26. novembrim pa tālr. 28327883 vai rakstos uz e-pastu: skrundakn@inbox.lv. Pasākuma apmeklētājam ar ziedojumu būs iespēja sniegt atbalstu visiem palīdzību gaidošajiem bērniem Latvijā.

No 13.00 līdz 17.00 kultūras nama vestibilā darbosies Ziemassvētku sajūtu un dāvanu tirdziņš. Pieteikties pa tālr. 29570360

16.00 Kuldīgas kultūras centrā  –

THE SOUND POETS akustiskā koncertsērija PIE VIENAS UGUNS.

Ceturtajā akustisko koncertu ciklā pavasarī, kas nu jau kļuvuši par grupas “The Sound Poets” tradīciju, mums kopā tik sirsnīgi gāja, ka esam nolēmuši turpināt iesākto un apciemot vēl vairākas koncertvietas. Sākot ar 15. novembri aicinām uz tikšanos Ogrē, Cēsīs, Ulbrokā, Limbažos, Talsos, Slampē, Kuldīgā un Bauskā. Pavasara koncerti bija tik uzlādējoši un mīlestības pilni, ka nevaram vien sagaidīt jaunas tikšanās un, protams, atkalsatikšanās.” The Sound Poets

Grupa “The Sound Poets” dibināta 2011. gadā. Grupā spēlē Jānis Aišpurs (balss, ģitāra, taustiņinstrumenti), Normunds Lukša (ģitāra), Undīne Balode (čells, taustiņinstrumenti, piebalss), Pēteris Lunde (sitaminstrumenti, piebalss) un Kārlis Josts (basģitāra, ģitāras, piebalss).

Biļetes bilesuparadize.lv un KKC kasē.

kalendars_12_04_2023