Plānoto notikumu kalendārs no 27. novembra līdz 3. decembrim

plānoto notikumu kalendārs

Ar pirmo sniegu, brīnumainais Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir klāt. Jau pavisam drīz pilsētās un pagastos iemirdzēsies svētku egles.

Ziemassvētku egles iedegšanas laikus Kuldīgas novadā skatīt ŠEIT>>

Pirmdien, 27.novembrī

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska sveic Kuldīgas slimnīcas neonatoloģi Dr.Ramonu Irbi ar Latvijas valsts augstākā apbalvojuma – Atzinības krusta – iegūšanu.

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Otrdien, 28.novembrī

Kuldīgas novada pašvaldība pārstāvji dodas pieredzes apmaiņas vizītē uz Klaipēdas pašvaldību Lietuvā.

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

19.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Ministru kabineta balvas svinīgajā pasniegšanas ceremonijā. Norises vieta – Dzintaru koncertzāle, Turaidas iela 1, Jūrmala.

Trešdien, 29.novembrī

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

10.30 Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

11.00 un 14.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska pasniedz piemiņas dāvanas – sudraba karotītes, 2023.gada pirmajā pusē dzimušajiem mazuļiem. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

13.00 līdz 17.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts un domes izpilddirektores p.i. Agnese Buka dodas vizītēs pie uzņēmējiem konkursa “Uzņēmēju un amatnieku gada balva 2023” ietvaros.

15.00 Teritorijas plānojuma 2025.-2037.gadam izstrādes darba grupas tikšanās Padures pagastā. Norises vieta – “Arāji”, Padures pagasts, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 30.novembrī

14.00 Domes sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zāle, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Piektdien, 1.decembrī

9.00 Transporta komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar Korejas Republikas vēstniecības 3. sekretāri Kim kundzi. Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Sestdien, 2.decembrī

12.00 Ziemas festivāls “Notici brīnumam!”

Plašāka informācija par pasākumu ŠEIT>>

kalendars_11_27_2023