PašvaldībaSvarīgi

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS no 23. oktobra līdz 29. oktobrim

plānoto notikumu kalendārs

23. un 26. oktobrī Kuldīgas Jauniešu mājā norisināsies Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra organizētās rudens brīvlaika radošās darbnīcas. Papildus informācija ŠEIT>>

Otrdien, 24.oktobrī

8.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju pieredzes apmaiņas vizīte uz Tukuma novadu.

Trešdien, 25.oktobrī

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

10.00 Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Teritorijas plānojuma 2025.-2037.gadam izstrādes darba grupas tikšanās Skrundā. Norises vieta – Skrundas pagasta pārvalde, Raiņa iela 11, Skrunda.

Ceturtdien, 26.oktobrī

10.00 Kuldīgas novada izglītības iestāžu direktoru vietnieku sanāksme. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

14.00 Domes sēde. Norises vieta – Turlavas kultūras nams, Turlavas pagasts, Kuldīgas novads.

Piektdien, 27.oktobrī

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās pensionāru apvienības “Rumbiņa” pasākumā  “Zelta rudens ritmi Kuldīgā”.
Norises vieta – Kuldīgas kultūras nams, Piltenes iela 32, Kuldīga.

16.00 Kuldīgas novada domes vadības pārstāvji tiekas ar LR Veselības mistru Hosamu Abu Meri. Norises vieta – SIA “Kuldīgas slimnīca”, Aizputes iela 22, Kuldīga.

16.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Kuldīgas novada muzeja ekspozīcijas “CEĻOJUMS MUZEJA KRĀJUMĀ” atklāšanā. Norises vieta – Dzirnavu iela 5, Kuldīga.

Sestdien, 28.oktobrī

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes sadarbības partneriem veltītā pasākumā. Norises vieta – militārais poligons “Mežaine”, Raņķu pagasts, Kuldīgas novads.

19.00 līdz 00.00 Pelču pilī – leģendu nakts. Norises vieta – Pelču pils, Pelču pagasts, Kuldīgas novads

20.00 “Ventas dzirkstis”|| Disko balle “Par pēdējo lapu” || Kam vēl nav 100 – tas var! Norises vieta – Kuldīgas kultūras nams, Piltenes iela 32, Kuldīga.

kalendars_10_23_2023