AktualitātesPašvaldība

Plānoto notikumu kalendārs No 22. līdz 28. maijam

plānoto notikumu kalendārs

Līdz 22. maijam pieteikumu iesniegšana Kuldīgas novada pieaugušo izglītības konkursam. Sīkāka informācija skata šeit: pieaugušo izglītības konkurss.

Līdz 31. maijam  pieteikumu iesniegšana konkursa “Kuldīgas novada pašvaldības līdzekļu piešķiršana kultūras pieminekļu restaurācijai, atjaunošanai un konservācijai Kuldīgas novadā” mazajā programmā. Sīkāka informācija skata šeit: finansējums kultūras pieminekļu restaurācijai.

Līdz 31. maijam pagarināta pieteikšanās atbalstam mājsaimniecībām, kuras siltumapgādei izmanto elektroenerģiju, sašķidrināto naftas gāzi vai marķētu dīzeļdegvielu.  Sīkāka informācija skata šeit: atbalsts mājsaimniecībām.

Pirmdien, 22. maijā

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

16.00 Kuldīgas novada domes Uzņēmējdarbības atbalsta komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Otrdien, 23. maijā

No 23. līdz 26. maijam pašvaldības izpilddirektore Ilze Dambīte-Damberga un Restaurācijas nodaļas vadītāja Ilze Zariņa projekta “Vēsturisko ēku saglabāšanas pieredzes veicināšana Latvijā un Norvēģijā” ietvaros dodas komandējumā uz Oslo, Norvēģijā.

13.00 pašvaldības projekta konkursa “Darīsim paši” komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Trešdien, 24. maijā

No 11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska uzņem Japānas vēstnieku Latvijā Yasushi Takase kungu

Ceturtdien, 25. maijā

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska viesojas Kurzemes Radio 26. gadu jubilejā.

14.00 Kuldīgas novada domes sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Piektdien 26. maijā

No 26. maija līdz vasaras peldsezonas beigām Mārtiņsalas peldvietā uzsāk darbu glābēji.

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās domnīcas PROVIDUS starptautiskajā konferencē “Laba pārvaldība pašvaldībās: priekšnoteikums vajadzībās balstītai teritorijas attīstības un ES fondu investīciju plānošana”. Norises vieta – Spīķeru koncertzālē, Ģenerāļa Radziņa krastmalā 3, Rīgā.

No 11.00 līdz 15.00 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

16.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts apmeklē Kuldīgas novada sporta skolas izlaidumu. Norises vieta – Kalna iela 6 pagalmā, Kuldīgā.

Sestdien, 27. maijā

Kuldīgā norisinās  fotoplenēra festivāls “Kurzemes foto dienas 2023”.

14.00 Kuldīgas novada pašvaldības izpilddirektore Ilze Dambīte-Damberga apmeklē E. Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas absolventu izlaidumu. Norises vieta – skolas pagalmā, Smilšu ielā 6, Kuldīgā.

18.00 Kuldīgas novada pašvaldības pārstāvis apmeklē deju kopas “Kuldīdznieks” 20 gadu jubilejas koncertu “Ai, jel manu vieglu prātu”.  Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrā, Piltenes ielā 32, Kuldīgā.

18.30 Kuldīgas novada pašvaldības pārstāvis apmeklē Z. A. Meierovica Kabiles pamatskolas 165 gadu jubilejas salidojuma svinīgo pasākumu. Norises vieta – Kabiles saieta namā Sencis, Kabilē, Kuldīgas nov.

21.30 Kalna pagalma 1. koncerts – Carnival Youth. Norises vieta – Kalna iela 6 pagalmā, Kuldīgā. Biļetes – bilesuparadize.lv

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS