AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 21. līdz 27.oktobrim

Rudens brīvlaika aktivitātes Kuldīgas novadā skatīt ŠEIT>>

Svecīšu vakari Kuldīgas novada kapsētās.

Skatīt ŠEIT>>

23. oktobrī plānos Virkas, Tehnikas un Kaļķu ielas teritorijas attīstību.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Otrdien, 22. oktobrī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

12.00 Kuldīgas novada pašvaldībā viesojas Ārkārtējais un pilnvarotais OECD un UNESCO vēstnieks Andris Pelšs.

13.00 līdz 17.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska, priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts un izpilddirektora vietniece Agnese Buka dodas vizītēs pie uzņēmējiem konkursa “Uzņēmēju un amatnieku gada balva 2024” ietvaros.

Trešdien, 23. oktobrī

10.00 Kuldīgas novada domes izpilddirektora vietniece Agnese Buka piedalās starptautiskās konferences “Crispiani metodes ieviešana skolas vidē” atklāšanā.

Norises vieta – Viduskurzemes pamatskola – attīstības centrs, Saules Stari, Pelču pagasts, Kuldīgas novads.

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās projekta “Liepāja – Eiropas Kultūras galvaspilsēta 2027.gadā (Liepāja 2027)” pārraudzības padomes II. sēdē.  Norises vieta –  Krišjāņa Valdemāra iela 11a, Rīga.

Ceturtdien, 24. oktobrī

10.00 Uzņēmējdarbības atbalsta komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

12.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar jaunatnes organizācijas JEF Latvija pārstāvjiem. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

14.00 Finanšu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Piektdien, 25. oktobrī

9.00 Transporta komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

12.30 līdz 17.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska, priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts un izpilddirektora vietniece Agnese Buka dodas vizītēs pie uzņēmējiem konkursa “Uzņēmēju un amatnieku gada balva 2024” ietvaros.

Sestdien, 26. oktobrī

18.00 Kuldīgas novada Sporta skolas 70. gadu jubilejas pasākums.

Absolventu un darbinieku salidojums. Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīga.

22.00 Skrundas kultūras namā – rudens balle ar grupu “Zelta kniede”. Biļešu cena – 10 EUR.

Svētdien, 27. oktobrī

17.00 Kuldīgas kultūras namā – cikla “Džezs skan Kuldīgā” – Toma Rudzinska akustiskā kvarteta koncerts. Biļetes “Biļešu paradīze” kasē – 20 EUR, skolēniem, studentiem 20 % atlaide. Novadnieka biļete līdz 21. oktobrim tikai KKC kasē – 15 EUR.

kalendars_10_21_2024