AktualitātesJaunumi

Plānoto notikumu kalendārs no 21.augusta līdz 27.augustam

plānoto notikumu kalendārs

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina stipendiju konkursu ģimenes ārstiem rezidentiem. Pieteikšanās stipendiju konkursam norit līdz 25.augustam.
Vairāk par pieteikšanos ŠEIT>>

Līdz 11.septembrim  var pieteikties atkārtoti izsludinātajam pašvaldības projektu konkursam “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Kuldīgas novadā”.
Vairāk par pieteikšanos ŠEIT>>

Pirmdien, 21.augustā

12.00 Kuldīgas novada domes vadības pārstāvji piedalās Izglītības iestāžu apsekošanā.

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Otrdien, 22.augustā

9.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska paraksta līgumu ar SIA “Saldus ceļinieks” par būvdarbu veikšanu objektā “Pelču ielas pārbūve Kuldīgā, Kuldīgas novadā”. Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

11.00 Izglītības iestāžu vadītāju vietnieku seminārs.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

13.30. Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un Kuldīgas novada Vēlēšanu komisijas pārstāvji tiekas ar Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāju Kristīni Saulīti.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar Gudenieku pagasta pārvaldes darbiniekiem.
Norises vieta – Gudenieku pagasta pārvalde, Pagastmāja”, Gudenieku pagasts.

Trešdien, 23.augustā

9.00 Amerikas Savienoto Valstu vēstnieka Kristofera Robinsona vizīte Kuldīgas novada domē. Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

No 11.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zālē Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Ceturtdien, 24.augustā

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Kuldīgas novada pedagogu arodbiedrības sanāksmē.
Norises vieta – Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskola, Jelgavas iela 62, Kuldīga.

14.00 Finanšu komitejas sēde.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Piektdien, 25.augustā

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Kuldīgas novada pedagogu konferencē.
Norises vieta – Kuldīgas Kultūras centrs, Piltenes iela 22, Kuldīgā.

9.00 Transporta komisijas sēde.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

No 11.00 līdz 15.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā un mazā zāle, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Sestdien, 26.augustā

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska atklāj Kuldīgas novada atklātās 13.sporta spēles.
Norises vieta – Kuldīgas NSS sporta bāzes, Kuldīga.

11.00 līdz 17.00 laulību reģistrācija.

kalendars_08_21_2023.doc