PašvaldībaDome

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS no 2. līdz 7. janvārim

plānoto notikumu kalendārs

Līdz 5.janvārim aicinām izvirzīt pretendentus ‘’Kuldīgas novada gada balva sportā 2023’’, aizpildot aptaujas anketu ŠEIT>>

Izsludināts konkurss finansējuma saņemšanai kultūras projektu īstenošanai un nevaldības kultūras organizāciju darbības atbalstam 2024.gadā.

Pieteikumi 2024. gada kultūras projektu konkursam jāiesniedz līdz 2024. gada 19. janvārim, plkst. 16.00. Plašāka informācija ŠEIT>>

Trešdien, 3.janvarī

9.30 Kuldīgas novada izglītības iestāžu direktoru vietnieku tikšanās.

Norises vieta – Kuldīgas novada domes un lielā zāle Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās iedvesmas pasākumā pedagogiem “Es esmu savā spēkā”.

Norises vieta – Jauniešu māja, Jelgavas iela 26, Kuldīga.

Ceturtdien, 4.janvārī

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un izpilddirektors Rimants Safonovs piedalās Kuldīgas Invalīdu biedrības pasākumā. Norises vieta – Ventspils 16, Kuldīga.

Piektdien, 5.janvārī

10.00. Kuldīgas novada domes vadība piedalās Reģionālo attīstības centru apvienības organizētajā pasākumā pašvaldību vadītājiem un vietniekiem. Norises vieta – Sigulda.

13.00 Kuldīgas novada domes izpilddirektors Rimants Safonovs un izpilddirektora vietniece Agnese Buka piedalās Senioru atpūtas pasākuma atklāšanā. Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīga.

kalendars_01_02_2024