AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 19. līdz 25. augustam

No 22. līdz 25. augustam Kuldīgas novada Rendas un Rumbas pagastos, kā arī Kuldīgas pilsētā Zemessardzes štābs sadarbībā ar Zemessardzes 4. Kurzemes brigādi organizē starptautisko militāro vingrinājumu “Zemessardzes patruļa 2024”, lai noteiktu zemessargu un karavīru militāro un fizisko sagatavotību, kā arī veicinātu starptautisko sadarbību militārajā jomā.

Militārā vingrinājuma uzdevumi tiks pildīti diennakts gaišajā un tumšajā laikā iepriekš saskaņotās teritorijās. “Zemessardzes patruļas 2024” dalībnieki pārvietosies gan ar kājām, gan militāro tehniku. Vingrinājuma dalībnieki izmantos mācību munīciju un kaujas imitācijas līdzekļus, kas rada troksni un dūmus, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību.

Iedzīvotāji aicināti izturēties ar izpratni un neuztraukties, redzot militārā vingrinājuma norisi.

No 23. līdz 25.augustam jauniešu koris “Balsis” uzsāks koncertsēriju “Ventas balsis” no Skrundas līdz Kuldīgai, sniedzot 7 koncertus. Plašāka informācija ŠEIT>>

24.augustā Nīkrāces pagastā norisināsies Kuldīgas novada Vasaras sporta spēles.

Plašāka informācija ŠEIT>>

No 24. augusta līdz 13. septembrim “Kuldīgas Adatu Fabrikā” norisināsies aizraujošais “Cooldiga Art Fest”. Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 19.augustā

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Otrdien, 20.augustā

13.30 līdz 14.30 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Līdz 17.00 izbraukuma laulību reģistrācija.

Trešdien, 21.augustā

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

10.45 Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Ceturtdien, 22.augustā

10.00 Uzņēmējdarbības atbalsta komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

14.00 Finanšu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Piektdien, 23.augustā

11.00 pie Skrundas Muižas – Jauniešu kora BALSIS koncertsērijas “Ventas BALSIS 2024” pirmais koncerts. Koncertbraucienu mērķis ir doties lejup pa upi, izmantojot ūdens transporta līdzekļus un sniedzot bezmaksas koncertus upes abos krastos. Tas veicina zināmu un mazāk zināmu koncertvietu atpazīstamību, attīstību un pieejamību, vienlaikus apgūstot Latvijas kultūrainavā mazāk zināmu vietu vēsturi.

Sestdien, 24.augustā

9.30 līdz 17.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

18.00 Skrundas estrādē – TOBĀGO!

Traģikomiska dziesmuspēle divās daļās. Savijušies latviešu tautas likteņstāsti, mīlestība, lielas cerības, skumjas, un galu galā –mūsu ilgi meklētā Laimes zeme – varbūt tā tomēr ir tepat līdzās? Latvijas vēstures lappuse, Kurzemes hercogistes ziedu laiki un sapņi, bez kuriem nevar dzīvot.

Biļešu cena – 15 EUR. Biļetes var iegādāties “Biļešuparadīze” kasēs un Skrundas kultūras namā.

kalendars_08_19_2024