AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 17. līdz 23. jūnijam

Vasaras saulgriežu pasākumi Kuldīgas novadā.

Skatīt ŠEIT>>

Izlaidumi Kuldīgas novada izglītības iestādēs.

Skatīt ŠEIT>>

Pirmdien, 17.jūnijā

17.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar Ēdoles pagasta jauniešiem. Norises vieta – Jauniešu Depo, “Gobas”-1, Ēdoles pagasts, Kuldīgas novads.

Trešdien, 19.jūnijā

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

11.00 Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

11.00 līdz 20.00 Vecpilsētas svētku talka. Norises vieta – Piltenes iela 25a, Kuldīga.

Ceturtdien, 20.jūnijā

10.00 Uzņēmējdarbības atbalsta komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

12.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar Francijas kultūras institūta Latvijā vadītāju Matjē Leporini. Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

14.00 Finanšu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

15.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un Izglītības pārvaldes vadītāja Santa Dubure tiekas ar Vācijas Mēklenburga-Priekšpomerānija landtāga izglītības komitejas delegāciju. Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

17.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska apmeklē Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas 12.klases izlaidumu. Norises vieta – Klavins Piano koncertzāle, Kaļķu iela 16, Kuldīga.

No 20. līdz 24.jūnijam pie Kuldīgas kultūras centra – priecēs izzinošs pasākums “Saulgriežu iedvesmas dārzs”.

21.00 līdz pusnaktij saulgriežu svinēšana Veckuldīgas pilskalnā latviskās tradīcijās kopā ar Vidvudu un Ivetu Medeņiem. Vairāk informācijas ŠEIT>>

Piektdien, 21.jūnijā

8.00 līdz 16.30 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

12.00 līdz 14.00  lustīga ielīgošana Kuldīgas ielās un laukumos.

Sestdien, 22.jūnijā

19.00 Skrundas estrādē – Līgo visa Skrunda. Brīvdabas izrāde “Vella kalpi”. Priekules dramatiskais kolektīvs piedāvā dziesmu spēli 16 ainās. Kārļa Anitēna, Rutku tēva un filmas gabalus kopā licis Varis Siliņs. Mūzika – Raimonds Pauls, aranžējis Valdis Zilveris. Režisors Varis Siliņš. Deju un kustību horeogrāfe – Egija Abaroviča. Dejas izdejo dejotāji  VPDK “Duvzare” un deju grupas “MOON”.

22.30 Kuldīgas pilsētas dārzā – brīvdabas kino ar filmu “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”.

Vairāk informācijas ŠEIT>>

Svētdien, 23.jūnijā

22.30 līdz 02.30 pie Kuldīgas kultūras centra – Jāņu balle ar grupu “Sapņu pietura”. Darbosies izbraukuma kafejnīca. Pasākumā ieeja bez maksas.

kalendars_06_17_2024