PašvaldībaDome

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS No 17. līdz 23. jūlijam

plānoto notikumu kalendārs

No 20. līdz 23.jūlijam norisinās festivāls “Kuldīgas vasaras vitrāžas”

Pasākuma programma ŠEIT>>

Pirmdien, 17.jūlijā

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Otrdien, 18.jūlijā

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Trešdien, 19.jūlijā

11.00 Itālijas vēstnieka Latvijā Alessandro Monti vizīte Kuldīgā.
Piedalās pie Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska, vietnieks Artis Roberts un Būvvaldes vadītāja Jana Jākobsone.
Norises vieta – Kuldīgas novada dome, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska sveic Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļu 30 gadu jubilejā.

16.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts tiekas ar ukraiņu mežsaimniecības pārstāvjiem. Norises vieta – Kuldīgas novada dome, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Ceturtdien, 20.jūlijā

Sākās festivāls “Kuldīgas  vasaras vitrāžas”.

14.00 Finanšu komitejas  sēde.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

No 11.30 līdz 14.00 laulību reģistrācija.

Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

16.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar vokālo ansambļu “Karameles” un “Trifeles”  dalībniekiem.

No 17.30 līdz 18:30 “Ferrari” Latvijas tūre piestās Kuldīgā

No plkst. 17.30 līdz 18.30,  Kuldīgā, Pils ielā 1, pretim restorānam “Bangerts,” kuldīdzniekiem un pilsētas viesiem būs ekskluzīva iespēja aplūkot “Ferrari” luksusa auto modeļus no Itālijas, Luksemburgas un Igaunijas.

Plkst. 18:30 “Ferrari” auto dosies parādē pa Kuldīgu, bet no plkst. 19:00 spēkrati būs apskatāmi Kaļķu kvartālā – Kaļķu ielā 14.

22.30 Pirms klasiskās mūzikas koncerta “No operas līdz džezam”, Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas Ineses Astaševskas festivāla “Kuldīgas vasaras vitrāžas” atklāšanas uzruna. Norises vieta – pilsētas estrādē.

Piektdien, 21. jūlijā

10.00 Sadraudzības pilsētu oficiālā vizīte Kuldīgas novada domē.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

No 10.30 līdz 17.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zālē Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

18.00 festivāla “Kuldīgas vasaras vitrāžas” oficiālā svētku pieņemšana pie Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas Ineses Astaševskas.
Norises vieta – “Kļaviņš Piano”, Kaļķu iela 16, Kuldīgā.

22.30 DONS un “Soul Train” (Šveice/ASV) || Kuldīgas vasaras vitrāžas.
Norises vieta – pilsētas estrādē. Biļete “Biļešu Paradīze” kasēs, www.bilesuparadize.lv

Sestdien, 22.jūlijā

22.00 “Underground Kuldiga 2023”. Tajā uzstāsies grupas – Zig Zag, Nostra, Calico, kā arī vakara laikā elektronisko mūziku spēlēs un par ballītes atmosfēru rūpēsies dažādi dīdžeji – Mr. Roughboy, Salmz un Reanimators. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs. Norises vieta – Piltenes ielā 25a, Kuldīgā

kalendars_07_17_2023