AktualitātesJaunumi

Plānoto notikumu kalendārs no 14. līdz 20. augustam

plānoto notikumu kalendārs

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina stipendiju konkursu ģimenes ārstiem rezidentiem. Pieteikšanās stipendiju konkursam norit līdz 25.augustam.
Vairāk par pieteikšanos ŠEIT>>

Līdz 11.septembrim  var pieteikties atkārtoti izsludinātajam pašvaldības projektu konkursam “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Kuldīgas novadā”.
Vairāk par pieteikšanos ŠEIT>>

Pirmdien, 14.augustā

16.00 Uzņēmējdarbības atbalsta komisijas sēde.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Otrdien, 15.augustā

9.00 līdz 15.00 Kuldīgas novada domes vadības pārstāvji piedalās Izglītības iestāžu apsekošanā.

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

13.00 līdz 16.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska sveic riteņbraucējus Arvi Sprudi un Ģirtu Vēveru, dizaineri Aigu Vaitkus par augstiem sasniegumiem un Kuldīgas vārda popularizēšanu pasaulē.

Trešdien, 16.augustā

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

10.00 Administratīvās komisijas sēde.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās konferencē “Kontrolspēks”, kas organizēta par godu Valsts kontroles 100. gadadienai.
Norises vieta – Nacionālā bibliotēka, Rīga.

10.00 Kuldīgas novada pašvaldības pārstāvji piedalās tiešsaistes konferencē “Eiropas integrācija darbībā: Latvijas pieredze Ukrainas kopienu atjaunošanā un attīstībā”.
Organizē Ukrainas mazo pilsētu asociācija.

Ceturtdien, 17.augustā

13.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar Ēdoles un Īvandes pagasta pārvaldes darbiniekiem. Norises vieta – Ēdoles pagasta pārvalde, Dārza iela 6, Ēdole.

13.30 Kuldīgas novada pašvaldības pārstāvji piedalās Digitālo inovāciju centrā rīkotajā praktiskā un izglītojošā seminārā/darbnīcā Kuldīgas novada digitālajiem tehnoloģiju mentoriem/aktīviem pedagogiem un izglītības lēmumpieņēmējiem Kuldīgas novadā. Darbnīcā apskatīs STEAM* nozares jaunumus un praktiskos risinājumus.

*STEAM izglītība ir starpdisciplināra pieeja mācībām, kas apvieno dabaszinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātnes, mākslu un matemātiku (no angļu valodas Science, Technology, Engineering, Arts un Math). Šī pieeja ir vērsta uz prasmju attīstību un zināšanu apguvi, kas ir nepieciešamas 21. gadsimta darba tirgū, un tā akcentē praktisko darbu, radošumu, problēmu risināšanas spējas un sadarbību. STEAM izglītība var palīdzēt sagatavot jauniešus uzņēmējdarbībai, darba tirgum un veicināt Latvijas ekonomikas izaugsmi.

Norises vieta – Kuldīgas Adatu fabrika.

14.00 Attīstības komiteja un Sociālo lietu komiteja.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Sociālo, izglītības un kultūras lietu komitejas sēde.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Piektdien, 18.augustā

9.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar Kuldīgas novada Sporta skolas darbiniekiem. Norises vieta – Dzirnavu iela 13, Kuldīga.

No 11.30 līdz 13.30 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Sestdien, 19.augustā

No 11.00 līdz 17.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zālē Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

19. augustā vēsturiskajā Suitu novadā – Alsungā un Jūrkalnē – jau ceturto reizi notiks “Mājas kafejnīcu diena.” Tās laikā vietējie ļaudis tikai uz vienu dienu vērs savas mājas durvis apmeklētājiem un cienās ar pašu gatavotiem, autentiskiem suitu ēdieniem. Būs iespēja iepazīt bagāto suitu kulināro mantojumu, dzirdēt suitu dziesmas un stāstus, klausīties vietējo muzikantu spēli, dancot, iepazīt suitu tradīcijas, piedalīties radošās darbnīcās un spēlēs, un vēl daudz ko citu. Šogad ciemiņiem durvis vērs 10 mājas kafejnīcās.

Aplūkot visas Mājas kafejnīcu diena Suitos lokāciju kartē ŠEIT>> , kā arī katras kafejnīcas aprakstus  ŠEIT>>.

Plānoto notikumu kalendārs