PašvaldībaDome

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS No 12. līdz 18. jūnijam

plānoto notikumu kalendārs

Pirmdien, 12. jūnijā

16.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Ineses Astaševska un vietnieks Artis Roberts viesojas seriāla “Pansija pilī” filmēšanas laukumā. Norises vieta – Padures muižā, Padurē, Kuldīgas nov.

Otrdien, 13. jūnijā

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Ineses Astaševska un vietnieks Artis Roberts apmeklē “Cannele Bakery” rudzu maizes ražotnes atklāšanas pasākumu. Norises vieta – Kuldīgas ielā 88, Saldū, Saldus nov.

Trešdien, 14. jūnijā

9.00 Kuldīgas novada domes Administratīvās komisijas Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

10.00 Kuldīgas novada domes Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

11.00 Kuldīgas novada domes vadība piedalās Komunistiskās genocīda upuru piemiņas brīdī. Norises vieta – Pētera ielā pie piemiņas akmens, Kuldīgā.

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Ineses Astaševska tiekas ar Īrijas vēstniece, V.E. Īmeru Frīlu.

11.00 Kuldīgas attīstības aģentūras vadītāja Dace Šēle piedalās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Uzņēmējiem draudzīgākās pašvaldības balvas pasniegšanas pasākumā. Norises vieta – uzņēmuma “Tet” telpās, Dzirnavu ielā 105, Rīgā.

Ceturtdien, 15. jūnijā

14.00 Kuldīgas novada domes Attīstības komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Kuldīgas novada domes Sociālo, izglītības un kultūras lietu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

16.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Ineses Astaševska pieredzes apmaiņā uzņem Klaipēdas pašvaldības pārstāvjus. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

17.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts apmeklē – Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola 9. klases izlaidumu. Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrā, Piltenes ielā 32, Kuldīgā.

Piektdien 16. jūnijā

No 13.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes zālē Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

14.00 Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra studiju programmas “Pakalpojuma dizaina stratēģijas un inovācijas” (SDSI) starptautiskā konference. Norises vieta – Adatu fabrikā, Kalpaku ielā 4, Kuldīgā.

Sestdien, 17. jūnijā

No 12.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes zālē Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts piedalās Erasmus+projekta “Nāc tīmeklī” paneļdiskusija. Norises vieta – V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā, Piltenes ielā 25, Kuldīgā.

15.50 “Tet Rally Liepāja” SS4 Īvandes ātrumposms.

17.40 “Tet Rally Liepāja” SS5 Snēpeles ātrumposms.

Sīkāka informācija – https://2023.lvrally.com/lat/skatitajiem/skatitaju-celvedis

kalendars_06_12_2023