AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 12. līdz 18. augustam

17. augustā Ēdole aicina uz ‘’Olu festivālu’’ – gada lielākajiem svētkiem pagastā.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Aicinām 17. un 18.augustā uz Kuldīgas novada garšu un sajūtu piedzīvojumu “Mājas kafejnīcas 2024”. Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 12.augustā

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar Ukrainas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Anatoliju Kucevolu. Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

14.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar ASV ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Kristoferu Robinsonu. Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Otrdien, 13.augustā

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

10.30 līdz 12.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes sarunu telpa, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Trešdien, 14.augustā

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās RACA sanāksmē ar LR Finanšu ministrijas atbildīgajiem ierēdņiem, lai apspriestu budžeta jautājumus. Norises vieta – Grēcinieku iela 1, Rīga.

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar LR finanšu ministru Arvilu Ašeradenu. Norises vieta – LR Finanšu ministrija, Smilšu iela 1, Rīga.

Ceturtdien, 15.augustā

9.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska paraksta līgumu par Skrundas vidusskolas atjaunošanas projekta izstrādi un būvdarbu veikšanu. Norises vieta – Liepājas iela 12, Skrunda, Kuldīgas novads.

14.00 Attīstības komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

15.00 Sociālo, izglītības un kultūras lietu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Piektdien, 16.augustā

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar skautiem no sadraudzības pašvaldības Fudži, Japānā. Norises vieta – Māras dīķis, Kuldīga.

11.00 Izglītības pārvaldes pārstāvji piedalās Neatkarīgās Izglītības biedrības organizētajā pasākumā “Direktoru klubs”. Norises vieta – Kuldīgas Mākslas nams, 1905.gada iela 6, Kuldīga.

10.30 līdz 17.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Sestdien, 17.augustā

9.30 līdz 16.00 laulību reģistrācija.

Līdz 18.30 izbraukuma laulību reģistrācija.

kalendars_08_12_2024