AktualitātesAttīstība / teritorijas plānošanaSvarīgi

Plānosim Virkas, Tehnikas un Kaļķu ielas teritorijas attīstību

Kuldīgas novada pašvaldībā turpinās darbs pie jaunā teritorijas plānojuma izstrādes. Iedzīvotāji arvien var izteikt savu viedokli un priekšlikumus, kas būtu jāmaina līdzšinējā novada administratīvo teritoriju plānojumos un jāparedz jaunajā dokumentā.

Pašvaldība īpaši aicina Virkas, Tehnikas un Kaļķu ielas iedzīvotājus un uzņēmējus uz tikšanos –

trešdien, 23. oktobrī plkst. 17.30,

Kuldīgas attīstības aģentūras telpās (Kuldīga, Pilsētas laukums 3),

lai darba grupā apspriestu, kā plānot šo teritoriju tālāko attīstību.

Virkas, Tehnikas un Kaļķu ielas teritorija Ventas kreisajā krastā ir bagāta ar vēstures liecībām, kuras atspoguļojas gan apbūvē, gan teritorijas izmantojumā.  Šeit sastopami gan dabas un kultūras mantojuma aizsargāti objekti, gan mūsdienīga uzņēmējdarbība, industriālā infrastruktūra, dzīvojamā apbūve un sporta komplekss.

Kopīgi apspriedīsim:

• Kādas izmaiņas veicamas teritorijas zonējumā un noteikumos?
  • Vai teritoriju nepieciešams dalīt mazākās apkaimēs?
  • Kādiem mērķiem nākotnē plānot teritoriju – ražošanai? Dzīvošanai? Atpūtai un tūrismam? Sporta infrastruktūras paplašināšanai? Sabiedriskajai dzīvei? Radošām industrijām?

Ikviena viedoklis ir svarīgs, nāc un piedalies!

Būs iespēja pieslēgties darba grupai arī tiešsaistē. Lai saņemtu pieslēgšanās saiti, sūti pieteikumu dalībai uz kaa@kuldigasnovads.lv