AktualitātesKonkursiJauniešiem

Piesaki savu ieceri “Jauniešu iniciatīvu konkursā 2024”

Tev ir ideja? Mums ir “kāposts”! Piesaki savu ieceri “Jauniešu iniciatīvu konkursā 2024”

Izsludinām pieteikšanos “Jauniešu iniciatīvu konkursam 2024”, kurā, jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, savas ieceres realizēšanai var saņemt līdz pat 400 EUR.

Kā pieteikt projektu?

11. aprīlī norisināsies apmācības, kā rakstīt projektu, uzzināt par konkursā atbalstāmajām aktivitātēm, projekta vērtēšanas kritērijiem, projekta iesniegumu un budžeta tāmes veidlapu. Līdz 2024 gada 21. aprīļa plkst. 23:59 konkursa dalībniekiem jāiesniedz pilnībā aizpildīta un parakstīta projekta pieteikuma anketa klātienē, vai pa pastu Kuldīgas Jauniešu mājā (Jelgavas ielā 26, Kuldīgā, LV-3301), un pieteikuma anketa elektroniskā versijā (neparakstīta) jānosūta uz e-pastu ieva.kaltniece@kuldiga.lv.

Pēc projektu pieteikumu saņemšanas, 2024. gada 23. aprīlī projektu iesniedzēji aicināti uz idejas un īstenošanas gaitas prezentāciju, savukārt uzvarētājus un piešķirto finansējumu paziņos 30. aprīlī. Projekta īstenošanas laiks ir no 2024. gada 7. maija līdz 1. novembrim.  Vienam projektam maksimāli pieejamais finansējuma apmērs no Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra budžeta līdzekļiem ir 400 EUR. Tikmēr kopējais jauniešu iniciatīvu projektu finansējums ir 2800 EUR.

Konsultācijas ir iespējams saņemt arī individuāli, vēršoties pie Ievas Kaltnieces (, e-pasts: ieva.kaltniece@kuldiga.lv)