Pašvaldība lauž līgumu ar būvkompāniju “Ostas celtnieks”

Kuldīgas novada logo

Būvnieka SIA “Ostas celtnieks” maksātnespējas dēļ apstājusies būvniecība projektā “Kuldīgas Kultūras centra ēku un pagalma pārbūve un atjaunošana Raiņa ielā 21, Kuldīgā.” Saistību nepildīšanas dēļ, Kuldīgas novada pašvaldība šī gada 20. jūnijā lauzusi līgumu ar uzņēmumu. Šobrīd tiek fiksēts projektā veicamo darbu apjoms, lai līdz gada beigām izsludinātu iepirkumu un noslēgtu līgumu ar jaunu būvnieku, kas pabeigs kultūras centrā iesāktos darbus.

Līgums par Kuldīgas Kultūras centra pārbūvi tika noslēgts 2022. gada jūlijā, kad būvdarbus pēc SIA “MARK arhitekti” izstrādātā projekta uzsāka SIA “Ostas celtnieks”. Darbus bija paredzēts paveikt pusotra gada laikā – to kopējās izmaksas 7.7 miljoni eiro neieskaitot PVN, no kuriem 2 miljoni eiro ir valsts budžeta finansējums.

Šobrīd Kultūras centrs turpina darbu bijušā veikala “Selver” telpās, Piltenes ielā 32, kuldīdzniekiem un pilsētas viesiem piedāvājot plašu kultūras programmu. Pagaidu telpas pielāgotas gan kino un teātra izrādēm, gan koncertiem un citiem pasākumiem.