Nīkrāces pagasts ar vērienu nosvin 770

Dziesmas, dejas, tirdziņš, ekskursijas un izstādes, izjādes ar zirgiem un putu ballīte  – šodien, 15. jūlijā, Nīkrāces pagasts ar vērienu atzīmēja savu 770. jubileju.

Visas dienas garumā bija iespēja iesaistīties jautrās un radošās aktivitātēs – pirkt un pārdot, izjust kopā būšanas prieku koncertos un teātra izrādēs, kā arī laisties lustīgos deju ritmos. Nīkrāces pagasta ļaudis sveikt bija ieradušies gan Kuldīgas novada domes vadība, gan kaimiņu pagastu – Raņķu, Skrundas un Rudbāržu – pārvaldnieki, kā arī bijušie Nīkrāces pagasta vadītāji.

“Ir teiciens – svētki būs tik skaisti, cik ļausiet tiem būt. Lai šodien svētki ienāk ik katrā mājā un jums izdodas tos no sirds izbaudīt! Tomēr svētki nerodas paši no sevis – katrs notikums un pasākumus šodien ir rūpīgi izlolots darbs. Tāpēc vēlos teikt lielu paldies pagasta pārvaldes vadītājai Ilonai Rītiņai un visai Nīkrāces komandai, ikvienam, kurš pielicis savu roku, lai svētki taptu.” Visus svētkos sveica Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska.

“Lai arī cik tālu jūs būtu no novada centra, jūs esat centrā. Šodien sirsnīgi sveicu ikvienu, kurš pagasta dzīvi dara bagātāku ar savu darbu, interesantāku ar savu klātbūtni un ar savu dzīvi – jautrāku. Novērtējiet to, kas šeit ir, jo no malas gribu teikt, ka viss ir ļoti labi un ir liels prieks par to. Es ļoti cienu padarīto un ļaužu iniciatīvu, kas ļauj notikt tik daudzām labām lietām!” sveicieniem pievienojās Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietniece Nellija Kleinberga.