AktualitātesPašvaldība

Kuldīgu sveic ar iekļaušanu UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā

2023. gada 17. septembrī, UNESCO Pasaules mantojuma komitejas 45. sesijā lēma par Kuldīgas vecpilsētas uzņemšanu UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Ar Kuldīgai un visai Latvijai nozīmīgo notikumu Kuldīgu sveic gan Latvijas Valsts prezidents, gan ministri un politiķi. Novērtējot nozīmīgo atzinību, sveicieniem pievienojas arī citas pašvaldības.

Kā pirmais ar sociālo tīklu starpniecību Kuldīgu sveica Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, akcentējot, ka UNESCO statuss ir apliecinājums rūpīgam un ilgam darbam, lai saglabātu un pilnveidotu pilsētas unikālo mantojumu.

Kuldīgu sveic arī Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša.

Apsveikuma vārdus gan sociālajos tīklos, gan vēstulēs Kuldīgas novads saņēmis arī no citām pašvaldībām – Alūksnes, Mārupes un citiem novadiem

“Kuldīgas vecpilsētas iekļaušana UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā ir nozīmīga starptautiska atzinība Latvijai un Kuldīgai. No sirds vēlam, lai šis notikums ir vēl viens starta punkts jaunam izrāvienam tūrismā, ekonomikā un savstarpējā sadarbībā!” saka Mārupes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Valdis Kārkliņš

Alūksnes novada pašvaldība ar apsveikumiem un laba vēlējumiem Kuldīgas novada iedzīvotājiem un vadībai dalījusies sociālajā vietnē Facebook: