AktualitātesFotoPagasti

Kuldīgas novada pašvaldības rīkotā konkursa “Ziemassvētki Kuldīgas novadā 2023” laureāti

Ar prieku paziņojam Kuldīgas novada pašvaldības rīkotā konkursa “Ziemassvētki Kuldīgas novadā 2023” laureātus, kas pagājušā gada decembrī ar saviem rotājumiem un dekoriem palīdzēja novadam iemirdzēties vēl krāšņāk.

Pašvaldības izsludinātajā konkursā iedzīvotāji pieteica 54 objektus, no kuriem komisija izvērtēja un noteica uzvarētājus piecās kategorijās, atsevišķi vērtējot skatlogus, ēku fasādes un priekšpagalmus, viensētas un privātmājas, oriģinālākos dekorus, kā arī uzteicot iedzīvotājus, kuri rotājumus darinājuši paši savām rokām.

Pašvaldības pateicības rakstus saņems visi 54 konkursam pieteikto objektu saimnieki, kurus godinās un personīgi sveiks Kuldīgas novada domes vadība. Labāko noformējumu autori tiks godināti ar pateicības rakstu un naudas balvu 75 eiro apmērā, bet simpātiju balvas saņēmējam dāvās pārsteiguma balvu.

Ik gadu konkursa mērķis ir veicināt Ziemassvētku laikam atbilstošu noskaņu Kuldīgā, Skrundā un novada pagastos – izgaismojot māju fasādes, skatlogus, telpas, pagalmus un priekšpagalmus. Vērtēšanas komisija ņēma vērā konkrētā objekta noformējuma atrašanās vietu, rotājumus, kompozīciju un krāsu, formu, lietoto materiālu atbilstību apkārtējai videi, ēkas arhitektūrai, kā arī idejas oriģinalitāti.