AktualitātesJaunumiKultūraPagasti

Aicinām izbaudīt Ziemassvētku pasākumus Kuldīgas novadā

Klāt Ziemassvētku nedēļa! Ziemassvētku tirdziņi, koncerti, teātra izrādes un ballītes pašiem mazākajiem – decembris Kuldīgas novadā nav iedomājams bez dažādiem svētku pasākumiem. Visas nedēļas garumā novadā norisināsies dažādi pasākumi. Izpēti plānu un apmeklē kādu pasākumu svētku laikā!

Notici brīnumiem, ļaujies sapņiem, esi atvērts labajam sevī un citos! Lai skaists un brīnumainām sajūtām piepildīts svētku laiks Kuldīgā!

KULDĪGĀ

18. decembrī 18.00 kultūras centrā – tautisko deju koncerts “Stariņa Ziemassvētki”. Ieeja bez maksas.

22. decembrī 20.00 kultūras centrā – pirmssvētku atpūtas vakars ar grupu “Sestā jūdze”. Sirsnīgā atmosfērā pie galdiņiem, smaržojot piparkūkām un karstvīnam, baudīsim grupas populārākās un jaunās dziesmas no albuma “Latvieši”, kā arī Ziemassvētku laikam atbilstošas melodijas. Darbosies bufete. Biļetes iepriekšpārdošanā 12 EUR, no 15. decembra – 15 EUR. “Biļešu paradīze” un KKC kasēs.

22. decembrī 13.00 – 19.00 Adatu Fabrikas kokapstrādes darbnīcā – Ziemassvētku dāvanu darbnīca – izgatavosim dāvanu kastīti.

26. decembrī 14.00 kultūras centrā – Ziemassvētku eglīte bērniem. Ja vēlies iet jautrās rotaļās, sastapt Ziemassvētku vecīti un nopelnīt dāvanas, iemācies dzejoli, dziesmu vai deju un nāc ciemos! Slepena informācija vecākiem: dalības maksa bērnam 10 EUR (par dāvaniņu), jāsamaksā līdz 20. decembrim KKC kasē, skaidrā naudā.

27. decembrī 13.00 – 19.00 Adatu Fabrikas kokapstrādes darbnīcā – Ziemassvētku dāvanu darbnīca – izgatavosim dāvanu kastīti.

28. decembrī 19.00 kultūras centrā – muzikāla izrāde “Grinča Ziemassvētki”. Šī būs visiem zināmā pasaka par nejauko Grinču, kurš ienīda Ziemassvētkus tikai tāpēc, ka bērnībā pret viņu bija izturējušies slikti. Taču Ziemassvētki ir brīnumu laiks, un ar mazās meitenītes Sindijas palīdzību Grinčs atgūst ticību labajam, cilvēkiem un arī Ziemassvētkiem. Biļetes “Biļešu paradīze” un KKC kasēs.

SKRUNDĀ

23. decembrī 12.00 pie kultūras nama bērnus gaidīs Ziemassvētku vecītis. Viņš kopā ar rūķiem sarūpējis saldus pārsteigumus ikvienam pirmsskolas vecuma Skrundas pilsētas un pagasta bērniņam.

ALSUNGĀ

No līdz 22. decembrim no 9.00 līdz 16.00 kultūras namā – pagasta amatnieku Ziemassvētku tirdziņš.

23. decembrī 11.00 kultūras namā – svētku eglīte Alsungā deklarētiem bērniem.

ĒDOLĒ

20. decembrī 18.00 kultūras namā – koncerts Ziemassvētku noskaņās.

22. decembrī 15.00 kultūras namā – pasākums senioriem.

23. decembrī 14.00 kultūras namā – Ziemassvētku pasākums bērniem.

GUDENIEKOS

22. decembrī 13.00 pagasta pārvaldes zālē – Ziemassvētku pasākums pašiem mazākajiem.

ĪVANDĒ

29. decembrī 17.00 Īvandes muižā – eglīte pagastā dzīvojošiem pirmsskolas vecuma bērniem.

KABILĒ

22. decembrī 17.00 saieta namā “Sencis” – Ziemassvētku pasākums pagastā deklarētajiem bērniem.

24. decembrī 17.00 evaņģēliski luteriskajā baznīcā – Ziemassvētku svētbrīdis ar koncertu un dievkalpojumu.

KURMĀLĒ

25. decembrī 10.00 Kuldīgas Centra vidusskolas aktu zālē – svētku rīts ar Ziemassvētku vecīti pagastā deklarētajiem pirmsskolas vecuma bērniem.

LAIDOS

26. decembrī 12.00 Laidu muižas kreisajā spārnā – Ziemassvētku eglīte pirmsskolas vecuma bērniem.

NĪKRĀCĒ

Līdz 21. decembrim pagasta pārvaldes svētku rūķi ar muzikālajām kamanām dosies sveikt pagasta seniorus vecumā no 75 gadiem.

21. decembrī 16.00 pie pagasta pārvaldes – svētku egles iedegšana.

22. decembrī 12.00 atpūtas centrā viesosies Ziemassvētku vecītis un viņa čaklie palīgi, lai pasniegtu pagasta pirmsskolas vecuma bērniem saldumu paciņas.

PELČOS

22. decembrī 16.00 tautas namā – pagasta senioru Ziemassvētku balle.

23. decembrī 13.00 tautas namā – Ziemassvētku eglīte bērniem.

RAŅĶOS

22. decembrī 16.00 pasākumu zālē – Liepājas ceļojošā leļļu teātra izrāde “Svētki lielajā silā” kopā ar Ziemassvētku vecīti.

RUDBĀRŽOS

20. decembrī 18.00 kultūras namā – Ziemassvētku paciņas pagasta pirmsskolas vecuma bērniem.

RUMBAS PAGASTĀ

21. decembrī 18.30 brīvā laika pavadīšanas centrā “Bukaiši” – koncerts “Ziemas vakarā ejot pie Tevis”.

22. decembrī 18.30 brīvā laika pavadīšanas centrā “Bukaiši” – pagasta amatierteātris ar izrādi “Mazo pelēnu ziemas prieki 2”.

27. decembrī no 12.00 līdz 14.00 brīvā laika pavadīšanas centrā “Bukaiši” – mazo bērnu eglīte.

SNĒPELĒ

22. decembrī 15.00 kultūras namā – Ziemassvētku pasākums pagasta senioriem.

23. decembrī 16.00 kultūras namā – pirmsskolas vecuma bērniem tikšanās ar Ziemassvētku vecīti.

TURLAVĀ

21. decembrī 16.00 kultūras namā – Turlavas pamatskolas Ziemassvētku koncerts.

25. decembrī 14.00 kultūras namā – Ziemassvētku vecītis ielūdz pirmsskolas vecuma bērnus uz muzikālu leļļu izrādi “Nekur nav tik labi kā mājās”.

25.decembrī 19.00 kultūras namā – Ziemassvētku koncerts.