AktualitātesKultūra

Ansamblim “Karameles” panākumi Dziesmu un deju svētku vokālo ansambļu konkursā

Foto: Ilmārs Znotiņš

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 27.maijā un 28.maijā, Mazajā ģildē notika vokālo ansambļu konkursa fināls, kurā par Lielo balvu sacentās 30 vokālie ansambļi vairākās kategorijās – sieviešu, vīru, jauktais, senioru un pusprofesionālais vokālais ansamblis.

Konkursu vērtēja starptautiska žūrija, ko veidoja žūrijas priekšsēdētājs Guntars Prānis, Selga Mence, Jānis Ķirsis, Vītauts Miškinis un Ārne Saluvērs.

Starp sieviešu vokālajiem ansambļiem pirmo vietu ieguva Kuldīgas novada pašvaldības aģentūras “Kuldīgas Kultūras centrs” sieviešu vokālais ansamblis “Karameles”.

Starp jauktajiem vokālajiem ansambļiem trešā vieta – Kuldīgas novada pašvaldības aģentūras “Kuldīgas Kultūras centrs” jauktajam vokālajam ansamblim.

Šajos Dziesmu un deju svētkos Lielās balvas un karoga naglas dizainu radīja Svētku identitātes autori Maija Rozenfelde un Nauris Jostsons, savukārt to realizēja metālmākslinieks Modris Svilāns. Balva darināta, izmantojot metālu un cēlkoku.

Foto Ilmārs Znotiņš