Decembrī notiks Kurzemes NVO forums

Lai labāk izprastu Kurzemes reģiona nevalstisko organizāciju vidi, iespējas un izaicinājumus Kurzemes reģiona pašvaldībās, aicinām nevalstiskās organizācijas, valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvjus tikties Kurzemes NVO forumā, 2023. gada 8. decembrī no plkst. 10.00 līdz 11.00, Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrā, Jelgavas ielā 26, Kuldīgā.

Šo pēdējo gadu laikā pasauli ir satricinājuši notikumi, kas būtiski ir ietekmējuši cilvēku un kopienu labbūtību un drošību gan Latvijā, gan Eiropā un pasaulē. Nevalstiskās organizācijas ir parādījušas sevi kā līdzvērtīgu partneri valsts un pašvaldības iestādēm, reaģējušas proaktīvi uz situācijām, meklējot un piedāvājot risinājumus, sniedzot atbalstu dažādām kopienām.

Foruma mērķis ir radīt vietu un telpu sarunām, sadarbībai un diskusijām par aktualitātēm NVO jomā, kā arī gūt ieteikumus NVO vides uzlabošanai Kurzemes reģiona pašvaldībās.

Foruma programmā:
9.30 – 10.00 Reģistrēšanās un kafija
10.00 – 10.15 Foruma atklāšanas uzrunas
10.20 – 11.00 Uzticēšanās kā pamats spēcīgai pilsoniskai sabiedrībai: atskats uz notikušā pasākumu cikla “Dialoga apļi” rezultātiem prezentē Kristīne Rolle, biedrības “Latvijas Lauku forums” pētniece
11.00 – 11.30 Pētījuma “Kurzemes reģiona pašvaldību un NVO sadarbības izvērtējums” rezultātu prezentācija
11.30 – 13.00 Pētījuma rezultātu apspriešana. Darbs grupās
13.10 – 14.10 Pusdienas
14.10 – 15.00 Darba grupu prezentācijas. Secinājumi par pētījuma rezultātiem. Ieteikumi pašvaldībām
15.00 – 16.30 Atvērtais dialogs par ērtām un neērtām tēmām kopā ar valsts un pašvaldības iestāžu darbiniekiem, vadošo nevalstisko organizāciju pārstāvjiem
18.00 – 23.00 Neformālais vakars.

Pietiekšanās forumam līdz 01.12.2023 vai kamēr brīvas vietas. Piesakies laicīgi, jo vietu skaits ierobežots!

Pieteikuma anketa: https://ej.uz/Kurzemes_NVO_Forums

NVO forumu organizē “Kurzemes NVO centrs” un tā norisi atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, Kultūras ministrija, Kuldīgas novada pašvaldība un Aktīvo iedzīvotāju fonds.